Tak będzie wyglądać Meryl Streep w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek". Zagra teściową Nicole Kidman

Nicole Kidman udostępniła zdjęcie z pierwszego dnia pracy na planie serialu "Wielkie kłamstewka 2". Hit HBO powróci w 2019 roku.

"Wielkie kłamstewka", czyli miniserial oparty na bestsellerowej powieści Liane Moriarty, to przewrotny, pełen czarnego humoru dramat. Jego bohaterkami są trzy matki pierwszoklasistów zmagające się z karierą zawodową i macierzyństwem. Kiedy w miasteczku dochodzi do morderstwa, ich idealne życie zaczyna się komplikować.

Pierwszy sezon serialu okazał się prawdziwym hitem. "Wielkie kłamstewka" mają na koncie 8 nagród Emmy i 6 Złotych Globów i stały się jedną z najpopularniejszych produkcji HBO.

Przypominamy: Meryl Streep dostała Złoty Glob. Wykorzystała okazję, żeby wbić szpilę Trumpowi >>

Stacja rozpoczęła już pracę nad 2. sezonem. Nicole Kidman wrzuciła na Instgrama zdjęcie z pierwszego dnia na planie, na którym jest także Meryl Streep. Gwiazda filmów "Diabeł ubiera się u Prady", "Mamma Mia!" czy "Czwartej Władzy" ma zagrać teściową Celeste.

 

U boku Meryl Streep i Nicole Kidman pojawią się takie gwiazdy, jak Shailene Woodley (''Gwiazd naszych wina''), Alexander Skarsgård (''Czysta krew'') oraz Reese Witherspoon (''Wada ukryta'', ''Dzika droga'').

2. sezon "Wielkich kłamstewek" będzie liczyć 7 odcinków. Wyreżyseruje je Andrea Arnold, autorka m.in. ''American Honey'' i ''Wichrowych wzgórz''.

"Wielkie kłamstewka" - co stało się w 1. sezonie?

W spokojnym, nadmorskim miasteczku Monterey w stanie Kalifornia nic nie jest takie, jakim się wydaje. Kochające matki, osiągający sukcesy mężowie, urocze dzieci, piękne domy. Za ich pozornie perfekcyjnym życiem kryje się jednak sieć kłamstw. Pewnego dnia w miasteczku pojawia się samotna matka Jane (Shailene Woodley) i jej syn Ziggy. Wieloletnie przyjaciółki Madeline (Reese Witherspoon) i Celeste (Nicole Kidman) biorą ją pod swoje skrzydła, co nie pozostaje bez znaczenia dla relacji z Renatą (Laura Dern).

 

Przykry incydent w szkole wyznacza nowe linie podziału. A gdy w miasteczku dochodzi do zbrodni, która zaburza idealne życie mieszkańców, pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami, które pojawiły się pomiędzy matkami dzieci z lokalnej szkoły.

Premiera 2. sezonu serialu ''Wielkie kłamstewka" w 2019 roku.

Książka dostępna w formie ebooka w Publio.pl

Więcej o: