''Ucho prezesa 3'': w 4. odcinku Prezesa odwiedza Leszek [ZOBACZ U NAS]

''IV RP/II PRL'', czyli 4. odcinek ''Ucha prezesa 3'' właśnie został udostępniony na Youtubie.

Tworzyć opozycję w Polsce nie jest łatwo i wiedzą o tym członkinie Nowoczesnej. Katarzyna, Joanna i Kamila spotkają się u fryzjera i z głowami w suszarkach omawiać będą sprawy swojej partii. A trzeba wiedzieć, że bez Ryśka nie jest to już to samo miejsce. Wprawdzie władzę przejęły kobiety, ale co im z rządzenia, kiedy nie mają pieniędzy? Muszą znaleźć na to antidotum.

Co porabia teraz Ryszard? Były lider własnej partii nie zamierza się poddać. Już szuka nowego rozwiązania, już zastanawia się, jaki ruch założyć, by nie pójść na dno, już snuje nowy plan. Ale Ryszard ma też (albo tak mu się wydaje) przyjaciela. To Grzegorz, który nie tylko wywęszy w Nowoczesnej, jak sobie radzą bez Ryśka, ale i wesprze kolegę w trudnej chwili.

Ucho prezesa 3 odcinek 4Ucho prezesa 3 odcinek 4 fot. Showmax Polska, kadr Youtube

Tymczasem prezesa odwiedzi niespodziewany gość. Leszek kilka lat temu wycofał się z polityki i żyje sobie trochę w cieniu. Nie to co kiedyś. Przed laty działał w PZPR, później w SLD, przez chwilę był nawet premierem Polski. Leszek długo tęsknił za Polską przed 1989 rokiem, ale przestał. Prezesowi przyjdzie pogratulować. I złożyć pewną dziwną zdawać by się mogło propozycję.

Kiedy Leszek knuje z prezesem, lewica próbuje się zjednoczyć. Najbardziej chce tego Barbara. Musi tylko namówić Adriana, Włodka i feministki.

Ucho prezesa 3 odcinek 4Ucho prezesa 3 odcinek 4 fot. Showmax Polska, kadr Youtube

Zobacz 4. odcinek ''Ucha prezesa 3'':

 

Odmieniony 3. sezon ''Ucha prezesa''

Trzeci sezon "Ucha prezesa" musiał dostosować się fabularnie do rzeczywistych wydarzeń w kraju. Rekonstrukcja rządu trochę pomieszała szyki twórcom serialu, ale również z tym poradzili sobie bez problemu.

Mariusz wygląda teraz inaczej, ma mundur i zajął miejsce tzw. Krokodyla, więc będzie to miało swoje konsekwencje scenariuszowe. Oczywiście w międzyczasie dokonała się również rekonstrukcja całego rządu, co trochę nas na początku zmartwiło, bo zrobiło nam się szkoda niektórych znakomitych postaci. Dlatego też postanowiliśmy z nich nie rezygnować i zobaczymy je w nowym sezonie, ale w zupełnie nowym entourage. Siłą rzeczy pojawią się również nowe osobistości ze świata polityki. W role te wcielą się znakomici polscy aktorzy- powiedział Robert Górski.

- W nowym sezonie Prezes i Mariusz idą na wojnę z całym światem! - dodał Mikołaj Cieślak.

Co się wydarzy w nowym sezonie "Ucha prezesa"?

Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju... Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów.

W nowym sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magdalena Schejbal.

"Ucho prezesa" - gdzie obejrzeć 3. sezon?

Nowe odcinki trzeciego sezonu ''Ucha Prezesa'' będą pojawiać się w serwisie Showmax w czwartki o godz. 20, trzy dni później (niedziela) trafią do naziemnej Telewizji WP, a na kanale YouTube będą pojawiać się się tydzień po premierze, czyli w kolejny czwartek. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

WSZYSTKIE ODCINKI WSZYSTKICH SEZONÓW "UCHA PREZESA" MOŻESZ OBEJRZEĆ TUTAJ >>

Więcej o: