Patryk Vega przejmuje "Pitbulla". "Stałem się właścicielem praw, powstanie film i serial"

Patryk Vega zdradził nam, kto zagra w produkcji. Podaje też dokładną datę premiery - 11 listopada 2021 rok.

Myśleliśmy, że po "Kobietach mafii" i "Botoksie" Patryk Vega już niczym nie zaskoczy. A jednak - reżyser przejmuje "Pitbulla" po Władysławie Pasikowskim i ogłasza, że zrobi nie tylko film, lecz także serial.

- Kochani! Miło mi ogłosić, że kultowy ''Pitbull'' znów zagości na ekranie. Stałem się właścicielem praw do ekranizacji kolejnej części filmu i serialu "Pitbull", które kupiłem od spółki ATM Grupa S.A. Mój nowy ''Pitbull'' trafi do kin po trylogii "Kobiety mafii". Film będzie miał tytuł "Pitbull. Królowa chuliganów". Premiera "Pitbulla. Królowej chuliganów" nastąpi w czwartek 11 listopada 2021 roku - Patryk Vega - napisał na swoim Facebooku.

"Pitbull. Królowa chuliganów" - kto zagra w nowym filmie Vegi?

- W produkcji na pewno pojawi się Andrzej Grabowski, który zagrał w poprzednich częściach "Pitbulla". Mam rewolucyjny pomysł na policyjnego bohatera i szukam kogoś odpowiedniego do tej roli - zdradził nam Patryk Vega.

Reżyser dodaje, że szuka także pozostałych członków obsady.

Przypominamy: Patryk Vega: Doświadczyłem ubóstwa. Nosiłem po wsiach ulotki w plecaku, składałem gazety [WYWIAD] >>

To może oznaczać, że w najnowszej odsłonie "Pitbulla" nie zobaczymy już takich gwiazd, jak Marcin Dorociński, Piotr Stramowski czy Bogusław Linda. 

Patryk Vega zapowiedział... 5 nowych filmów

Nowy "Pitbull" to niejedyna produkcja, nad którą pracuje Vega. Twórca "Pitbulla" na początku 2019 roku powróci z kontynuacją "Kobiet mafii" (Zobacz: Patryk Vega idzie za ciosem i nie zwalnia. Zrobi "Kobiety mafii 2" >>), które, jak zdradził w dzisiejszym poście na Facebooku, mają być trylogią - a to oznacza, że czekają nas jeszcze dwie nowe części "Kobiet". Oprócz tego reżyser zapowiedział dwa zupełnie nowe filmy:  "Small World" (data premiery zapowiedziana jest na 2018 rok), a także "Wor w zakonie" (w kinach w styczniu 2019).

Patryk Vega zrobi dwa nowe filmy. "Odbył dziesiątki godzin rozmów z pedofilami i handlarzami żywym towarem" >>

Ostatnią część "Pitbulla" wyreżyserował Władysław Pasikowski - jeden z najlepszych polskich reżyserów i autor ''Psów''- klasyki gangsterskiego kina. I trzeba przyznać, że jego wersja z Dorocińskim i Dodą była naprawdę świetna.

Zobacz: ''Pitbull. Ostatni pies'' to stary, dobry Pasikowski. A Doda była doskonała [RECENZJA] >>

Pitbull: Niebezpieczne kobiety - drugi zwiastun

Więcej o: