Kultowy film z lat 90. wraca z kolejną częścią. Znamy szczegóły "Jumanji 3"

"Jumanji" w 3. odsłonie opowie o dalszych losach grupy przyjaciół, którzy w poprzedniej części znaleźli tajemniczą grę wideo. Znamy już datę premiery.

''Jumanji 3'' ma być kontynuacją zeszłorocznej części ''Jumanji: Przygoda w dżungli'', w której czwórka przyjaciół odkryła starą grę komputerową i została wessana do wirtualnego świata dżungli. Teraz, by powrócić do rzeczywistości, będą musieli stawić czoła niebezpiecznym przygodom Jumanji i zamienić się w awatary.

W CinemaCon w Las Vegas, Tom Rothman, prezes Sony Pictures ogłosił, że film szykuje się na premierę w Boże Narodzenie 2019 roku - jak donosi The Hollywood Reporter.

- Założę się, że zobaczę Dwayne'a Johnsona w kinach ponownie w grudniu 2019 roku. Nie spieszcie się, by poświęcić wszystkie kinowe ekrany na ''Gwiezdne Wojny'' - żartował Rothman.

Zobaczcie pierwszy oficjalny plakat ''Jumanji 3'':

 

''Jumanji 3'' - kto pojawi się w obsadzie?

Producenci nie zdradzili jeszcze żadnych nowych nazwisk. Wiadomo już, że na ekranach zobaczymy starą gwardię bohaterów. W Jumanji zagrają Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black oraz Karen Gillan.

Ciekawe, czy 3. odsłona ''Jumanji'' będzie nawiązywać do kultowej części z 1995 roku bardziej, niż dwójka:

Fani oburzeni zwiastunem ''Jumanji 2''. "Nie ma nic wspólnego z oryginałem" >>

 
Więcej o: