''Faceci w czerni 4'': Liam Neeson nową gwiazdą filmu. Do "facetów" dołączy też... kobieta

Ruszają zdjęcia do filmu ''Faceci w czerni 4''. Poznaliśmy również datę premiery. Niestety, w obsadzie nie zobaczymy Willa Smitha i Tymmy'ego Lee Jonesa, ale potwierdzono udział Liama Neesona. A to nie koniec gwiazd.

Po premierze "Facetów w czerni 3" (2012 rok, dwie poprzednie: 1997, 2002), producenci obiecali, że wkrótce rozpoczną pracę nad czwartą częścią. Sony Pictures zatrudniło nowego scenarzystę, a fani czekali na szczegóły dotyczące obsady. I, niestety, od tamtej pory nic się nie wydarzyło. Pojawiły się nawet plotki, że sequel nigdy nie powstanie.

Tymczasem twórcy "Facetów w czerni 4" właśnie ogłosili, że do obsady dołączyła prawdziwa gwiazda. W rolę szefa brytyjskiego oddziału agencji specjalnej wcieli się Liam Neeson. Będzie to jego pierwsza komedia od 2014 roku, kiedy zagrał Clincha w filmie "Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie" Setha MacFarlane'a.

Przypominamy: Liam Neeson tak schudł, że trudno go poznać. Media zaniepokojone. W końcu głos zabrał rzecznik aktora >>

"Faceci w czerni 4" - kogo zobaczymy w obsadzie?

Oprócz ogłoszonego właśnie Liama Neesona, w obsadzie 4. części filmu znajdą się także Chris Hemsworth i Tessa Thompson, którzy zagrają podwładnych szefa brytyjskiego oddziału.

Niestety, w filmie najprawdopodobniej nie pojawią się Will Smith i Tommy Lee Jones - gwiazdy trzech pierwszych części kultowej produkcji.

Trzy części to dla mnie dość. Obojętnie, czy to "Faceci w czerni", czy inny cykl. Trzy części wystarczą. Nie mówię, że nie rzucę okiem na szkic sequela, ale wydaje mi się, że nadszedł już czas, aby ktoś inny zajął moje miejsce

- powiedział Will Smith.

W jednym z wywiadów producentka Laurie MacDonald ujawniła, że w 4. części pojawi się... "ważna kobieta w czerni". Podobno ma być to jedna z głównych postaci. Wciąż nie wiadomo, czy chodzi właśnie o Tessę Thompson, której udział w filmie potwierdzono, czy też będzie to zupełnie nowa postać. Thompson zagra jednak jedną z agentek w czerni o kryptonimie Em, której partnerem będzie Chris Hemsworth - kryptonim Agent H. Parę ostatnio można było zobaczyć w filmie "Thor: Ragnarok".

Fabuła nowej części ma się oderwać od poprzednich trzech filmów. Jest to zrozumiałe, zwłaszcza że nie zobaczymy w najnowszej produkcji Agenta K. i Agenta J., granych przez Willa Smitha i Tommy'ego Lee Jonesa.

"Men in Black 4" - produkcja

Reżyserem filmu "Faceci w czerni 4" jest  F. Gary Gray, a scenarzystą - Oren Uziel, którego Sony Pictures zatrudniło go już w 2013 roku. Producentką filmu jest Laurie MacDonald. W sieci pojawił się już pierwszy plakat filmu:

Faceci w czerni 4 plakatFaceci w czerni 4 plakat Faceci w czerni 4 plakat, mat. prasowe

Premiera "Men in Black 4" planowana jest na czerwiec 2019.

Więcej o: