"Mowgli: Chłopiec z dżungli" z Benedictem Cumberbatchem i Cate Blanchett [ZWIASTUN]

"Mowgli: Chłopiec z dżungli" będzie kolejną adaptacją książki Rudyarda Kiplinga. W kinach od 19 października 2019 roku.

Pamiętacie disnejowską "Księgę Dżungli" z 1967 roku? Andy Serkis (aktor znany z ról Golluma z "Władcy Pierścieni" i Snoke'a z "Gwiezdnych Wojen: Ostatni Jedi", a także reżyser "Pełni życia") stworzy nową, fabularną adaptację książki Rudyarda Kiplinga.

"Mowgli: Chłopiec z dżungli" będzie filmem fabularnym o życiu chłopca wychowanego przez watahę wilków w indyjskiej dżungli. W filmie nie zabraknie zwierząt znanych z disnejowskiej bajki - niedźwiedzia Baloo (Andy Serkis), czarnej pantery Bagheery (Christian Bale), węża Kaa (Cate Blanchet) i tygrysa Shere Khana (Benedict Cumberbatch). W rolę Mowgliego wcieli się Rohan Chand.

"Mowgli: Chłopiec z dżungli" - fabuła

Kiedy Mowgli wychowany przez wilki poznaje prawa obowiązujące w dżungli, w czym pomagają mu jego przyjaciele - niedźwiedź Baloo i pantera o imieniu Bagheera, zwierzęta zaczynają traktować go jak jednego z nich. Akceptują go wszyscy z wyjątkiem przerażającego tygrysa Shere Khana. Jednak kiedy Mowgli staje twarzą w twarz ze swoimi ludzkimi pobratymcami, okazuje się, że w dżungli mogą czaić się o wiele większe niebezpieczeństwa.

Mowgli: Chłopiec z dżungli (2018), reż. Andy Serkis, Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.

"Mowgli: Chłopiec z dżungli" - Zobaczcie zwiastun:

Premiera: 19 października 2019 roku.

Więcej o: