Angelina Jolie i Elle Fanning kręcą "Czarownicę 2" i pokazują zdjęcia z planu

Zdjęcia do kontynuacji hitu z 2014 roku właśnie się rozpoczęły. Wiemy, kto jeszcze pojawi się w obsadzie.

Angelina Jolie znów zamienia się w czarownicę. 42-letnia aktorka, reżyserka i aktywistka jest obecnie w Londynie, gdzie rozpoczęły się zdjęcia do filmu ''Maleficent 2'' ("Czarownica 2") - kontynuacji hitu z 2014 r., który zarobił ponad 750 milionów dolarów na całym świecie.

 

Do Jolie dołączyła Elle Fanning, która ponownie wcieli się w postać księżniczki Aurory, a także Michelle Pfeiffer. Legendarna aktorka dołącza do filmu jako Królowa Ingrith. Oprócz nich na ekranie pojawią się: Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein i Harris Dickinson. Do filmu powróci też nominowana do Oscara Lesley Manville. Aktorka zagra Pixie Flittle.

Elle Fanning udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia z planu:

 

"Czarownica" to filmowa wersja "Śpiącej Królewny", ale opowiedziana z perspektywy "złej" czarownicy. W pierwszej części w tytułową postać wcieliła się Angelina Jolie i to dzięki jej roli Disney zawdzięcza sukces swojego przedsięwzięcia.

Do projektu "Maleficent 2" Disney zatrudnił Lindę Woolverton, której powierzono ponownie napisanie scenariusza opowiadającego dalszą historię Czarownicy.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Więcej o: