Producenci "Bonda 25" chcą, by Helena Bonham Carter zagrała czarny charakter

Pod uwagę brana jest też Angelina Jolie. Znamy nową datę premiery nowego Bonda.

Zdjęcia do 25. części "Jamesa Bonda" rozpoczną się na początku 2019 roku, a producenci właśnie kończą kompletowanie obsady. Według magazynu "The Mirror" w czarny charakter ma wcielić się Helena Bonham Carter. Aktorka grała już negatywne postaci w "Harrym Potterze",  "Alicji i Krainie Czarów" czy "Sweeney Todd". Pod uwagę brana jest też Angelina Jolie.

 

- Wszyscy sądzą, że Angelina Jolie dostanie tę rolę, ale szefowie nalegają na Helenę - informuje "The Mirror".

Podobno reżyser Danny Boyle razem z aktorami pracują już nad harmonogramem zdjęciowym filmu.

Kto jeszcze pojawi się w Bondzie 25?

Spekulacje o tym, kto zagra w kolejnym "Bondzie"pojawiły się od razu po premierze "Spectre". Daniel Craig, który wcielał się w postać Agenta 007 od 10 lat, stwierdził, że nie weźmie udziału w kolejnej produkcji. - Wolałbym się pociąć, niż zagrać Bonda ponownie - wyznał.

 

Po tym oświadczeniu fani Agenta 007 zaczęli zastanawiać się kto zastąpi Craiga w najnowszej części Bonda, a swoje typy obstawiali w zakładach bukmacherskich. W roli nowego Agenta 007 fani widzieli już Toma Hiddlestona, Idrisa Elbę czy Jamiego Bella, a nawet aktorki Gillian Anderson i Emilię Clarke.

Kres plotkom położył brytyjski tabloid. "The Mirror" poinformowało, że Agenta 007 zagra nie kto inny, jak Daniel Craig. Okazało się, że aktor zmienił jednak zdanie i postanowił ponownie wcielić się w rolę Jamesa Bonda. Craig wytłumaczył się z wcześniejszych komentarzy. - To było dzień po zakończeniu zdjęć. Byłem poza domem przez cały rok. - stwierdził. - Mam najlepszą robotę na świecie. Zamierzam ją wykonywać tak długo, dopóki mnie nie wyrzucą. Gdybym przestał to robić, bardzo bym za tym tęsknił - dodał.

David Craig jako James BondDavid Craig jako James Bond James Bond

Wygląda na to, że Barbara Broccoli dopięła swego. Główna producentka cyklu o Bondzie, która prywatnie przyjaźni się z Craigiem, od dłuższego czasu namawiała aktora do powrotu na plan.

W rolę Q ponownie wcieli się Ben Wishaw.

Daniel Craig i Adele w "Bondzie 25"

Brytyjski tabloid poinformował również, że Barbara Broccoli namawiała do wzięcia udziału w produkcji nie tylko Daniela Craiga, lecz także Adele. Piosenkarka miałaby ponownie nagrać muzykę do Bonda. Jej ostatni utwór "Skyfall" okazał się hitem, a jego popularność przebiła chyba nawet sam film. Singiel został nagrodzony Oscarem, Złotym Globem, Grammy i Brit Awards.

Potwierdzenia tych informacji możemy spodziewać się najpóźniej na początku przyszłego roku - właśnie wtedy mają ruszyć zdjęcia do najnowszego Bonda.

"Bond 25" ma trafić do kin 25 października 2019 roku.

Więcej o: