Mulan, Elza, Ariel i Pocahontas razem w nowym filmie Disneya [ZWIASTUN]

Disnejowskie księżniczki spotkają się w filmie ''Ralph Demolka w Internecie''. Premiera 11 stycznia 2019 roku.

Pamiętacie film ''Ralph Demolka'' z 2012 roku? Opowieść o czarnym charakterze, który trafia do świata gier komputerowych i staje się pozytywnym bohaterem podbiła serca dzieci (i dorosłych) na całym świecie. Teraz Walt Disney Animation Studios wraca z drugą częścią bajki. Akcja filmu "Ralph Demolka w internecie" przeniesie się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. W produkcji spotkają się wszystkie disnejowskie księżniczki. Wśród nich będzie też nowa twarz.

 

Oprócz Belli, Aurory, Jasminy, Pocahontas i Mulan zobaczymy inne postacie z bajek Disneya, m.in. Kłapouchego z "Kubusia Puchatka" i Szturmowców z "Gwiezdnych wojen".

 

''Ralph Demolka w Internecie'' - fabuła

Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube".

 

Reżyserami produkcji są Rich Moore i Phil Johnston.

Film ''Ralph Demolka w Internecie'' trafi do kin 11 stycznia 2019 roku. 

Więcej o: