Mulan, Elza, Ariel i Pocahontas razem w nowym filmie Disneya [ZWIASTUN]

Disnejowskie księżniczki spotkają się w filmie ''Ralph Demolka w Internecie''. Premiera 11 stycznia 2019 roku.

Pamiętacie film ''Ralph Demolka'' z 2012 roku? Opowieść o czarnym charakterze, który trafia do świata gier komputerowych i staje się pozytywnym bohaterem podbiła serca dzieci (i dorosłych) na całym świecie. Teraz Walt Disney Animation Studios wraca z drugą częścią bajki. Akcja filmu "Ralph Demolka w internecie" przeniesie się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. W produkcji spotkają się wszystkie disnejowskie księżniczki. Wśród nich będzie też nowa twarz.

 

Oprócz Belli, Aurory, Jasminy, Pocahontas i Mulan zobaczymy inne postacie z bajek Disneya, m.in. Kłapouchego z "Kubusia Puchatka" i Szturmowców z "Gwiezdnych wojen".

 

''Ralph Demolka w Internecie'' - fabuła

Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube".

 

Reżyserami produkcji są Rich Moore i Phil Johnston.

Film ''Ralph Demolka w Internecie'' trafi do kin 11 stycznia 2019 roku. 

Więcej o:
Komentarze (6)
Mulan, Elsa, Ariel i Pocahontas razem w nowym filmie Disneya
Zaloguj się
 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 6 razy 6

  Nie oglądałam (choć ogólnie deklaruję wszem i wobec, że jestem bezdzietną z wyboru dorosłą, która LUBI filmy dla dzieci - dlatego, że uchodzi to za dziwactwo), ale spodobało mi się. Bardzo popieram pozytywne wizerunki kobiecych więzi, przyjaźni, współpracy, popieram budowanie postaci kobiecych jako czegoś więcej niż ozdóbki... Przypomina mi się w takich sytuacjach pasek komiksowy Allison Bechdel, na którym jedna kobieta mówi drugiej, że z założenia nie chodzi na filmy, w których nie ma przynajmniej jednej sceny z dwiema pełnoprawnymi (nazwanymi) postaciami kobiecymi rozmawiającymi na temat inny niż mężczyzna. I wychodzi na to, że faktycznie nie ma wiele filmów do oglądania...

 • gdziekucharek6

  Oceniono 6 razy 4

  Dziennikarzyna piszący ten artykuł reklamowy dawno nie oglądał bajek
  i nie ma pojęcia kto to Merida, Vaiana i Roszpunka, ale i tak dobrze że słyszał gdzieś imię Elsa.

 • janja11

  Oceniono 4 razy 4

  No i spoko. Lubię Ralpha i Wandelopę. Oby tylko Elsa nie śpiewała.

 • cezaryk

  Oceniono 2 razy 2

  Mulan była kobietą!

 • Łukasz Kędzia

  Oceniono 3 razy 1

  Klony? W bajce pojawiają się szturmowcy a nie klony! Redaktorze proponuję obejrzeć Gwiezdne Wojny, najwidoczniej nie rozróżniasz podstawowych nazw żołnierzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX