"Narodziny gwiazdy": Bradley Cooper zrobił film muzyczny z Lady Gagą. Uczył się śpiewać 3 lata [ZWIASTUN]

Bradley Cooper wyreżyserował film i zagrał w nim u boku Lady Gagi. "Chemia miedzy nimi to coś wspaniałego". Znamy datę premiery.

Takiego filmu muzycznego jeszcze nie było. Fani zachwycili się pierwszym zwiastunem melodramatu "Narodziny gwiazdy" ("A Star is Born") z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem, który jest także reżyserem i współtwórcą scenariusza. W zapowiedzi słyszymy prawdziwy głos Coopera, który przygotowywał się do roli przez 3 lata i jak zwykle bezbłędny śpiew Lady Gagi.

 

"Chemia między nim a Lady Gagą to coś wspaniałego. Sam zwiastun ma w sobie więcej energii niż "Zimna wojna", też historia dwojga muzyków z różnych światów", "Czuje, że muzycznie to będzie film 10-lecia", "Czuć w powietrzu... nominację do Oscara" - czytamy w komentarzach pod zwiastunem na filmwebie.

Widać, że autorka "Born This Way" potrafi nie tylko pięknie śpiewać - umiejętności aktorskie pokazała już w "American Horror Story". W melodramacie Coopera ciężko ją rozpoznać - dla roli Ally zmieniła kolor włosów i zrezygnowała z mocnego makijażu. - Wygląda naturalnie i pięknie! - piszą fani na jej Instagramie.

 

"Narodziny gwiazdy" - fabuła

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

"Narodziny Gwiazdy" Coopera to trzeci remake oryginalnego filmu z 1938 roku. Poprzednio w główne role wcielili się Janet Gaynor i Frederic March, Judy Garland i James Mason, a także Barbara Streisand i Kriss Krtistofferson. Do głównej roli najnowszej wersji filmu brano pod uwagę także Beyoncé.

Premiera "Narodzin Gwiazdy" zapowiedziana jest na 30 listopada 2018 roku.

Więcej o: