"Top Gun" wraca po 33 latach. Tom Cruise wrzucił zdjęcie z planu

Aktor wrzucił do sieci zdjęcie z planu "Top Gun 2". Premiera kontynuacji hitu z 1986 roku zapowiedziana jest na przyszły rok.

Tom Cruise, który zdobył sławę dzięki roli pilota Mavericka w filmie ''Top Gun'' właśnie rozpoczął zdjęcia do 2. części hitu z 1986 roku. Aktor udostępnił na Twitterze pierwsze zdjęcie z planu.

Cruise ponownie wcieli się w pilota Pete'a "Mavericka" Mitchella. W kontynuacji "Top Gun" zobaczymy też Vala Kilmera jako Tom "Iceman" Kasansky. Reżyserem produkcji jest Joseph Kosinski ("Tron: Dziedzictwo", "Niepamięć"). 

"Top Gun" był prawdziwym hitem lat 80. Widzowie pokochali film za cudowną muzykę, Toma Cruise'a jako szkolącego się pilota myśliwca, oraz historię o miłości i rywalizacji.

 

"Top Gun 2" - fabuła

W "Top Gun 2" Maverick nie będzie już szkolącym się pilotem, lecz instruktorem. Jego głównym zmartwieniem stanie się pewna zbyt odważna pilotka. Producenci zdradzają, że w filmie pojawią się nawiązania do oryginału. Być może znów usłyszymy romantyczną piosenkę "Take My Breath Away" zespołu Berlin, która w 1986 roku zdobyła Oscara w kategorii Najlepsza Oryginalna Piosenka Filmowa.

 

Premiera "Top Gun 2" zaplanowana jest na 19 lipca 2019 roku - dokładnie 33 lata po premierze pierwszej części.

Więcej o:
Komentarze (13)
"Top Gun" wraca. Tom Cruise w roli głównej
Zaloguj się
 • popijajac_piwo

  Oceniono 5 razy 3

  Nie będzie scięto logów? Lipa...

 • uzdek98

  Oceniono 1 raz 1

  powinni dac tytuł “Top grump” ...

 • shtalman

  Oceniono 1 raz 1

  Pilotką będzie córka leśnika której dane Szyszko przekazał Płaszczakowi

 • labeo

  0

  Będzie nowy "Top gun" w wersji geriatrycznej.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 2 razy 0

  W 2 części zobaczymy jak pilotka próbuje ratować kotka ... ale kotek nie chce się dać uratować co doprowadza pilotkę do depresji i stu pięćdziesięciu kilogramów wagi ... ale już jej lepiej po duchowym oświeceniu przez kołcza, trenejra, który przeżył dwie godziny w Nepalu

 • pilot.tv

  Oceniono 6 razy 0

  "jego zmartwieniem stanie sie pilotka". Nie ma to jak sie martwic w filmie czapka. Krecic film o czepku? Raczej sobie podaruje, tym bardziej, ze nie lubie tego bezplodnego karla.

 • airmaro

  Oceniono 4 razy -2

  cóż za masoński zbieg okoliczności, akurat po 33...
  pój-tajne stowarzyszenia zostawiają swoje znaki, więcej info:
  www.forumplaskaziemia.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX