Robert De Niro na Tony Awards 2018 zwyzywał Donalda Trumpa. Aktor przeklinał na scenie

Tony Awards 2018 wszyscy dokładnie zapamiętają przez Roberta De Niro. Aktor pozwolił sobie na scenie soczyście wyrazić, jak bardzo nie lubi Donalda Trumpa.

Robert De Niro nigdy nie ukrywał, że naprawdę nie lubi prezydenta Donalda Trumpa. Wyraźnie o tym przypomniał w czasie tegorocznego rozdania nagród Tony Awards 2018.

Robert De Niro na Tony Awards 2018

Robert De Niro w trakcie transmitowanej na żywo gali Tony Awards 2018 miał zapowiedzieć specjalny występ Bruce'a Springsteena. Podszedł do mikrofonu i wykrzyczał:

Chrzanić Trumpa. Już nie będę mówić ' Do diabła z Trumpem'. Teraz jest tylko 'Chrzanić Trumpa'

Aktor po tym krótkim występie dostał owację na stojąco od zebranych na sali gości. Wszyscy entuzjastycznie zareagowali na użycie nieparlamentarnego słowa na ''f'' - donosi ''New York Times''.

 

Dopiero po chwili Robert De Niro zapowiedział, co miał zapowiedzieć. Widzowie, którzy oglądali galę przed telewizorami, nie usłyszeli, jak De Niro przeklina, albowiem cenzorzy zadziałali błyskawicznie. 

Aktor nie zapomniał jednak dlaczego zjawił się na scenie. Zapraszając Springsteena na scenę dodał:

W tych niebezpiecznych czasach zawsze wygrywasz głosowanie - zawsze walczysz o prawdę, jawność i jednolitość w rządzie. Chłopie, jak my teraz tego potrzebujemy!

Bruce Springsteen wszedł i mimo wszystko też zebrał swoje oklaski - jego piosenka była najbardziej oczekiwanym występem wieczora.

Robert De Niro - nie pierwszy raz zwyzywał prezydenta 

To nie pierwszy raz, kiedy Robert De Niro publicznie skrytykował obecnie urzędującego prezydenta USA Donalda Trumpa. W styczniu zrobił coś podobnego w trakcie rozdania Nagród National Board of Review. Aktor miał zapowiedzieć aktorkę Meryl Streep. Nim jednak wpuścił koleżankę na scenę, pozwolił sobie obrazić prezydenta USA - nazwał go m.in. głupcem oraz dzieckiem.

"Czuwaj" to emocjonujący thriller Roberta Glińskiego. Pokazuje niepokojący obraz zagubionej młodzieży

Więcej o: