Dawid Podsiadło ogłosił trasę koncertową. Gdzie i kiedy zagra?

Dawid Podsiadło poinformował o swojej trasie koncertowej na 2018 rok. Gdzie zagra Podsiadło? Na początek w pięciu miastach.

Dawid Podsiadło ponad półtora roku temu ogłosił, że zawiesza swoją karierę muzyczną. Teraz powrócił z nowym singlem "Małomiasteczkowy", który szybko stał się hitem sieci. Muzyk wrócił również do koncertowania. Znana jest już trasa koncertowa Dawida Podsiadły na 2018 rok.

Dawid Podsiadło - trasa koncertowa 2018

Dawid Podsiadło na swoim Facebooku ogłosił, gdzie zagra. Artysta wyznał też, że brakowało mu koncertowania i tęsknił za tą formą pracy:

Nie grałem koncertów już długo i chyba się za tym stęskniłem. I jeśli wracam z muzyką to wracam do grania.

Trasa koncertowa Podsiadły obejmuje pięć miast. Sam Podsiadło o swojej trasie koncertowej mówi w ten sposób:

Zagramy tylko pięć razy, ale za to bardzo wyjątkowych razy. To będą koncerty niepowtarzalne, jedyne tak duże i w tej formule, więc warto na nie przybyć.

Gdzie zagra Dawid Podsiadło?

Dawid Podsiadło rusza z trasą koncertową pod koniec października - pierwszy koncert odbędzie się 27 października w Katowicach. Listopad będzie zdecydowanie bardziej intensywny, bo artysta zagra aż trzy koncerty - we Wrocławiu, Krakowie oraz w Gdańsku lub Sopocie. Trasa koncertowa zakończy się 8 grudnia w Warszawie.

A oto dokładny rozkład trasy koncertowej Dawida Podsiadło:

  • 27 października 2018 - Katowice
  • 4 listopada 2018 - Wrocław
  • 23 listopada 2018 - Kraków
  • 29 listopada 2018 - Gdańsk/Sopot
  • 8 grudnia 2018 - Warszawa

Dawid Podsiadło - bilety na koncert

Sam Dawid przyznaje, że więcej informacji na temat koncertów pojawi się w ten piątek, czyli 15 czerwca o godzinie 12:00. To również wtedy rusza sprzedaż biletów na koncerty Podsiadły. 

Wszyscy zainteresowani koncertami powinni przygotować się na to, że bilety rozejdą się jak świeże bułeczki. Ciekawe czy godzinę po tym, jak ruszy sprzedaż biletów, jeszcze jakieś zostaną?

Kiedy nowa płyta Dawida Podsiadło? 

Dawid Podsiadło w wielu wywiadach wyznał, że piosenka "Małomiasteczkowy" to początek do nowej płyty. Prace nad tą już trwają. Wypoczęty i spragniony nowych wrażeń Dawid zapewnia, że płyta trafi do sprzedaży już jesienią. Już nie możemy się doczekać. 

 

Dawid Podsiadło i Męskie Granie 2018

Dawid Podsiadło wystąpi w tym roku również na koncertach Męskiego Grania. Razem z Kortezem i Krzysztofem Zalewskim nagrał z tej okazji utwór: "Początek", który promuje to wydarzenie. Piosenka szybko stała się hitem. Na Youtube została wyświetlona już ponad 10 milionów razy.

 

Na co do kina w czerwcu? "Zimna wojna" z Cannes, "Jurassic Park 5" i miłosna historia Pablo Escobara

Więcej o: