Żółty samochód Jarosława Psikuty z "Chłopaki nie płaczą" wystawiony na aukcję!

Fani filmu "Chłopaki nie płaczą" mają teraz szansę poczuć się jak Jarosław Psikuta. Na aukcję trafiła żółta Toyota, która "grała" w filmie u boku Pawła Deląga.

"Chłopaki nie płaczą" to jedna z najpopularniejszych i najzabawniejszych polskich komedii. Równie popularna stała się żółta Toyota Celica, która towarzyszyła w filmie Pawłowi Delągowi.

Żółta Toyota z "Chłopaki nie płaczą" jest do kupienia

Okazuje się, że teraz każdy może poczuć się jak Jarosław Psikuta. Powód? Jak podaje rmffm, żółta Toyota z 1994 roku trafiła na aukcję i jest do kupienia!

Udało się w 100% potwierdzić filmową historię żółtej Toyoty. W latach 1997-2011 ta konkretna Celika, którą odbudujemy o numerze VIN: JT164ATL000024682 była zarejestrowana w Wydziale Komunikacji Warszawa-Włochy. - czytamy na stronie aukcyjnej.

Na stronie dołączono też skany wszystkich dokumentów potwierdzających, że to właśnie ta Toyota zagrała w filmie "Chłopaki nie płaczą".

 

Toyota z "Chłopaki nie płaczą" - ile kosztuje?

Choć mogłoby się wydawać, że ten kultowy samochód kosztuje krocie, rzeczywistość jest zupełnie inna. Za to cacko trzeba zapłacić zaledwie 34 900 złotych. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Niestety, po tylu latach, Toyota nie prezentuje się najlepiej wizualnie. Sprzedawca zastrzega jednak, że silnik nadal odpala. No i jest to samochód, który ma przecież historię.

Skusicie się?

KS

Więcej o: