Patryk Vega do nowego filmu zatrudnił całą plejadę gwiazd! Kto w obsadzie oprócz Kożuchowskiej?

Nowy film Patryka Vegi "Plagi Breslau" to całe mnóstwo gorących nazwisk. Właśnie poznaliśmy główną obsadę produkcji.

Nowy film Patryka Vegi "Plagi Breslau" odsłania kluczowe karty. Zaczęło się od zaskakującego zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej z planu produkcji. Aktorka przeszła sporą metamorfozę. W krótkich, czarnych włosach i w charakteryzacji z podkrążonymi oczami nie przypomina siebie. Gwiazda wciela się najprawdopodobniej w postać policjantki Heleny.

Już od dłuższego czasu obwąchujemy się z Małgosią. Rola, którą napiszę dla niej, będzie zdecydowanie odległa od tego, co robiła do tej pory - zapowiadał Vega na łamach "Super Expressu" wiosną tego roku.

Kto zagra w nowym filmie Patryka Vegi?

Prace nad "Plagami Breslau" nabrały intensywnego tempa. Kolejne ujęcia zza kulis głośnego tytułu wyrastają jak grzyby pod deszczu. Dzięki temu wiemy, że w obsadzie nowego filmu Patryka Vegi znaleźli się m.in. Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Iwona Bielska, Tomasz Oświeciński, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Kasprzyk, Maria Dejmek i Jacek Beler.

O czym będą "Plagi Breslau"?

Nowy film Patryka Vegi opowie historię seryjnego mordercy, który przez kilka dni grasuje po Wrocławiu i w widowiskowy sposób zabija coraz więcej osób. Do zbrodni dochodzi zawsze o 18:00. Nie zabraknie nawiązań do XVIII-wiecznego Wrocławia, w historii którego kryją się wskazówki, jak zatrzymać tragiczny ciąg zdarzeń. 

"Plagi Breslau" nie będą miały swojej kinowej premiery. Film pojawi się wyłącznie w ofercie platformy Showmax. Nie znamy jeszcze oficjalnej daty.

Na co do kina w czerwcu? "Zimna wojna" z Cannes, "Jurassic Park 5" i miłosna historia Pablo Escobara

BK

Więcej o: