Widzowie zachwyceni "Pułapką" TVN-u. "Tego w Polsce jeszcze nie było!". Nie spodobała się im tylko jedna rzecz

9 września na antenie TVN miał swoją premierę serial "Pułapka". Widzowie zachwycili się produkcją. Nie spodobał się im jedynie fakt, że mimo wcześniejszych zapowiedzi, jakoby w serialu nie było reklam, ostatecznie - były.

Po tygodniach emisji enigmatycznego zwiastunu serialu "Pułapka" na antenie TVN, widzowie w końcu doczekali się premiery pierwszego odcinka "Pułapki" i nie kryją swoich pozytywnych wrażeń. 

Podczas emisji serialu, na jego oficjalnym instagramowym profilu pojawiały się zdjęcia z najlepszymi cytatami. Nie musiały one jednak nikogo zachęcać do dalszego oglądania, bo fani byli zachwyceni nową produkcją TVN. Komentarze pod zdjęciami są pełne pozytywnych opinii: 

Świetny pomysł na serial! Wciąga niesamowicie! Tyle sekretów i tajemniczości, świetne! Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka! - czytamy w komentarzach.
Świetny serial, trzymający w napięciu, w sam raz na zakończenie weekendu.
 

Fani podkreślali również grę aktorską głównych bohaterek Agaty Kuleszy (w serialu gra Olgę) oraz Marianny Kowalewskiej, która wcieliła się w rolę Ewy.  

Po pierwszym odcinku jestem pod mega wrażeniem! Pani Agata Kulesza jak zawsze fenomenalna, ale uznanie należy się @mariankakowalewska! Fenomenalna gra aktorska, czuć emocje! Gratulacje!
Agata Kulesza najlepsza, a serial najlepszy takiego serialu w Polsce to jeszcze nie było!
Niesamowita dziewczyna w roli Ewy! Brawo Marianna!
 

Znaleźli się nawet tacy, którym pierwszy odcinek "Pułapki" przypominał inny wysoko ceniony polski serial. 

A ja czuję tu powiew "Belfra", myślę że to za sprawą pana Palkowskiego. Zapowiada się równie ciekawie, fantastyczna Agata Kulesza.
Pierwszy odcinek super. Przypomina mi bardzo pierwszy sezon „Belfer” jeśli chodzi o napięcie. 

Może to zasługa postaci Kamila, granego przez Mateusza Więcławka, którego znamy właśnie z "Belfra" jako Jaśka Molendę, a może "Belfer" ma nową konkurencję, bo na Instagramie, jedyne negatywne komentarze wobec "Pułapki" dotyczyły, nie serialu, a... reklam, które pojawiły się podczas premiery.

Przed emisją pojawiła się informacja, że serial będzie nadawany bez reklam - a były reklamy, szkoda.
Miało być bez przerw reklamowych, a już drugi raz są reklamy.

Nie obyło się bez przeciwników nowego serialu. W komentarzach pod negatywną recenzją na portalu Wirtualna Polska wrzało. Autor pisał o "Pułapce" tak:

Pułapka" bowiem nie sprawdza się na razie ani jako poważna i nieco mroczniejsza polska produkcja, ani jako niezobowiązująca rozrywka, która może lecieć w tle podczas lepienia pierogów.

Fani odpowiedzieli autorowi oraz innym zawiedzionym widzom w komentarzach:

Oglądał Pan ten sam film?
Głupoty piszecie... Film jest super... Ma kilka niedociągnięć, ale ogólnie bardzo fajny. 
Wypociny autora komentarza są tak subiektywne, że nie ma sensu z nimi polemizować. To nie jest arcydzieło hollywoodzkie, to polska rzeczywistość. Czekam na następny odcinek.

Na Instagramie jeden z komentujących napisał:

Chcemy więcej!

A wy, chcecie?

KJ

Więcej o: