Prokuratura potwierdza: zaginiony mężczyzna to Piotr Woźniak-Starak. Filmowiec wpadł do wody, poszukiwania trwają

Prokuratura potwierdza, że poszukiwany 39-latek, który wypadł z motorówki do jeziora, to Piotr Woźniak-Starak. W wyniku wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę, producent filmowy wpadł do wody. Policja zapowiedziała, że poszukiwania będą trwały do skutku.
Zobacz wideo

O tym, że mężczyzna zaginiony na jeziorze Kisajno to Piotr Woźniak-Starak, poinformowała prokuratura w Olsztynie.

Około godziny 2 w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno koło Giżycka przewróciła się motorówka, którą płynęły dwie osoby. Jedną z nich był Piotr Woźniak-Starak. 27-letnia kobieta, z którą producent płynął, dotarła do brzegu, jednak nadal nie wiadomo co stało się z filmowcem.

Poszukiwany mężczyzna to Piotr Woźniak-Starak

Dryfującą łódkę znaleźli rybacy, którzy od razu poinformowali policję. Po ich zgłoszeniu rozpoczęły się poszukiwania. Funkcjonariusze znaleźli na brzegu 27-letnią kobietę, która powiedziała im, że wpadła do wody razem z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, gdy motorówka się przewróciła. Przekazała policji, że stało się to, gdy próbowali wykonać manewr skrętu.

Poszukiwania trwały do godz. 21 w niedzielę. W poniedziałek o godz.6 zostały wznowione - wtedy jeszcze prokuratura nie potwierdzała oficjalnie nazwiska 39-latka. Asp. Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku powiedziała, że poszukiwania będą trwały do skutku.

Piotr Woźniak-Starak to producent filmowy i mąż prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak. Jego firma Watchout Studio, jest znana z takich hitów filmowych jak: "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" i "Bogowie". Filmowiec współpracował też przy tworzeniu filmu "Katyń" razem z Andrzejem Wajdą.

Więcej o:
Komentarze (8)
Prokuratura potwierdza: zaginiony mężczyzna to Piotr Woźniak-Starak. Filmowiec wpadł do wody, poszukiwania trwają
Zaloguj się
 • aleksa66

  Oceniono 8 razy 8

  Dlaczego wyłączone są komentarze pod innymi artykułami dotyczącymi tego wypadku????

 • zb.piswon

  Oceniono 9 razy 7

  To jest głupota, brawura i nonszalancja zmanierowanych bogaczy i celebrytów. Niszczenie przyrody, nieliczenie się z innymi urlopowiczami i mieszkańcami. Nazywajmy rzeczy po imieniu, nie dajmy się wrobić w "ubóstwienie" tych ludzi - oni tylko na nas żerują i zarabiają, i to wraz z każdą kolejną pieprzoną instagromową fotą...

 • czerski.fake

  Oceniono 4 razy 4

  27-letnia kobieta ?

 • andmas

  Oceniono 4 razy 2

  Nie rozumiem ... ,po co pływał z żoną o drugiej w nocy i to motorówką ?

 • dortech

  Oceniono 4 razy 2

  Nic samo z siebie się nie dzieje...
  Podpadł...i wypadł...

 • raknawspak

  Oceniono 2 razy 0

  Kolejny artykuł o niczym. Spokojnie, wypłynie w swoim czasie, musi stężeć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX