Jarosław Jakimowicz skomentował występ w TVP Info: Wydawało mi się, że pan marszałek miał łzy w oczach

Po tym, jak 6 listopada Jarosław Jakimowicz wystosował do Antoniego Macierewicza na antenie TVP Info wylewne podziękowania za ostatnich 50 lat polskiej historii, aktor skomentował zajście na swoim facebookowym profilu. Jakimowicz wierzy, że wzruszył marszałka seniora.
Zobacz wideo

Aktor Jarosław Jakimowicz sprawił widzom TVP Info niemałą niespodziankę, kiedy ostatnio w programie Michała Rachonia "#Jedziemy" postanowił wykorzystać moment i złożyć na ręce wychodzącego ze studia Antoniego Macierewicza podziękowania za "kraj, w którym żyje". Nie poprzestał na tym - na Facebooku udostępnił nagranie z anteny i dodał od siebie jeszcze coś.

Jarosław Jakimowicz: Może nie powinienem tego pisać, ale działam emocjami

Niedługo po pojawieniu się fragmentu "#Jedziemy" ze swoim udziałem na Facebooku, Jarosław Jakimowicz podzielił się linkiem na swoim profilu i dodał:

Może nie powinienem tego pisać, ale trudno, ja działam emocjami. W momencie moich podziękowań wydawało mi się, że pan marszałek miał łzy w oczach.

W komentarzach aktor dołączył obrazek z kolorowym tłem, gdzie napisał:

Uwielbiam wpisy baranów, którzy mnie atakują. 13:26 - kończę komentarze, bo idę na siłkę.

Jakimowicz nie kryje się ze swoimi poglądami politycznymi. Tylko w tym roku spotkał się z krytyką po tym, jak wyraził wsparcie dla walczącej ze społecznością LGBTQ+ Zofii Klepackiej czy promował hasło "Poland not Polin". Wtedy też wyjawił w rozmowie na kanale YouTube wsensie.tv, że przez opowiadanie się za konkretną opcją polityczną stracił rolę:

Miałem jutro zacząć serial. To nie jest tak, że to miała być rozmowa, że to będzie za miesiąc; nie, już wszystko było przygotowane. Ja miałem na jutro umówiony samochód, że mnie odbiera o 6 rano sprzed domu, miałem tekst, wszystko. I dzwoni do mnie o 17 dzień wcześniej moja agencja i mówi: "Jarek, oni rezygnują z ciebie, przez twoje wypowiedzi

- pożalił się Jakimowicz i dodał: - Oni są chórem. Jak nie będziesz śpiewał cienko jak w tym chórze, jak będziesz śpiewał inaczej, to oni Cię będą tępić.

Więcej o: