Benefis Zenka Martyniuka w TVP. Na imprezie Jacek Kurski zaśpiewał fragment hitu disco-polo

W czwartek odbył się zorganizowany przez TVP benefis Zenka Martyniuka z okazji 30-lecia jego pracy artystycznej. Na koncert przyszedł sam prezes TVP Jacek Kurski.

Benefis odbył się w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Rozpoczął się piosenką "Przez twe oczy zielone". Zenek Martyniuk podszedł do pierwszego rzędu, w którym stał Jacek Kurski. Skierował mikrofon w stronę prezesa Telewizji Polskiej, a ten zaśpiewał fragment utworu. Widać to na nagraniu zamieszczonym przez TVP Info na Twitterze.

Później, w rozmowie z Rafałem Brzozowskim, który prowadził benefis, Kurski zaznaczył, że przebój Martyniuka stał się popularny trzy lata temu, kiedy Reprezentacja Polski śpiewała go świętując awans do  Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Prezes TVP: Benefis Zenka Martyniuka wygrał w cuglach

Jacek Kurski na Twitterze ogłosił sukces benefisu Martyniuka, który, jak napisał, "był najbardziej oglądaną pozycją Świąt Bożego Narodzenia" i zgromadził przed telewizorami 3,9 mln widzów.

Benefis Zenka Martyniuka wygrał w cuglach i był najbardziej oglądaną pozycją Świąt Bożego Narodzenia. 3,9 mln widzów! Dziękujemy

- napisał na portalu społecznościowym prezes Telewizji Polskiej.

W czasie koncertu wystąpili m.in. Francesco Napoli, Izabela Trojanowska i Lombard.

>>> Zenon Martyniuk szczerze o synu. "Gazety mają prawo pisać. Trochę jest prawdy i trochę nie". Opowiedział też o wnuczce. Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (67)
Benefis Zenka Martyniuka w Telewizji Polskiej. Jacek Kurski: Wygrał w cuglach
Zaloguj się
 • niktwazny126

  Oceniono 47 razy 45

  Elektorat pis przyspawany do telewizora, bo Zenek śpiewa. A gdzie te wartości rodzinne, rozmowy przy stole, kultywowanie tradycji, łączenie pokoleń? Przecież markety zamknięte...

 • 99venus

  Oceniono 43 razy 39

  3,9 miliona wielbicieli Zenka czyli prawdziwe oblicze Polski.Nie komentuję.

 • madzer1

  Oceniono 39 razy 37

  A ja mam dla szanownego Pana Prezesa Kurskiego taką oto radę, całkowicie za darmo. Niech TVP zorganizuje zapasy topless w kisielu. I poziom artystyczny wyższy i oglądalność większa...

 • kl0ss

  Oceniono 38 razy 34

  Igrzyska dla tępej gawiedzi. Wiadomo na co idą miliardy z naszego portfela. Co tam, że jakieś dziecko zbiera kasą na ratującą życie operację, jakiś szpital upada...

 • jonkasta

  Oceniono 36 razy 32

  nie mam nic do Pana Zenka, Kurski wcisnał mu ten program, szczęśliwy to on nie był, raczej zażenowany, i całą oprawą , którą mu zafundowali z głupimi pytaniami, żoną i całym tym towarzystwem. Windowanie Martyniuka to zemsta Kurskiego na "kulturalnej elicie " kraju. Szkoda, ze Martyniuk pozwala się w taki sposób wykorzystywać. To obciach także dla niego.

 • jerz1444

  Oceniono 40 razy 32

  Jaki kraj taki i benefis, a 3,9 miliona to nie cały elektorat pisu. Więc gdzie sukces ?

 • cim_cum

  Oceniono 32 razy 30

  Obecną sytuację w Polsce można skwitować jednym określeniem: "benefis Zenka".

 • maria2164

  Oceniono 34 razy 30

  TO BYLO DNO - SKĄD KURSKI TĄ ELYTE POZBIERAŁ KATASTROFA

 • ps11111ps

  Oceniono 25 razy 25

  TVP planuje ponoć zrealizować mocną odpowiedź na pogańsko - okultystycznego Wiedźmina
  Roboczy tytuł: MNISIN!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX