Wokalista Rammsteina, Till Lindemann, trafił na oddział intensywnej terapii

Niemiecki tabloid "Bild" donosi, że wokalista popularnego zespołu Rammstein,Till Lindemann, trafił do szpitala w Berlinie, gdzie spędził noc na oddziale intensywnej terapii.
Zobacz wideo

Till Lindemann jest wokalistą najpopularniejszego niemieckiego zespołu metalowego Rammstein. Trafił na oddział intensywnej terapii z niebezpiecznie wysoką gorączką - donosi niemiecki "Bild". Przeprowadzono u niego test na obecność koronawirusa, który dał wynik negatywny - podkreśla zespół na oficjalnym fanpejdżu.

Czytaj też: Rammstein nawiązał w teledysku do Holokaustu. Nic dziwnego, że polska prawica jest zachwycona [ANALIZA]

Wokalista Rammsteina zakażony koronawirusem? Zespół dementuje doniesienia 

Wokalista Rammsteina 15 marca grał koncert w Moskwie - występował ze swoim solowym projektem Lindemann. Wrócił do Berlina z wysoką gorączką - "Bild" podaje, że od razu przewieziono go do szpitala. Tam trafił na oddział intensywnej terapii. Pierwsze doniesienia mówiły o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. 

Wielbiciele zespołu byli tym poważnie przejęci:

Wiadomość, że Till Lindemann ma koronawirusa i jest w stanie krytycznym złamała mi serce. Co do cholery!

 Zespół wieczorem potwierdził na swojej stronie na Facebooku, że Lindemann faktycznie spędził noc na intensywnej terapii, ale został już przeniesiony na inny odział, zaś test na koronawirusa wyszedł negatywny:

Rammstein ma wystąpić na Stadionie Narodowym w Warszawie 17 lipca 2020 roku. 

Czytaj też: Rammstein wydał nową płytę. Teksty są mocne, ale żaden nie przeraża tak jak ten do "Puppe" o dziecięcej prostytucji

Więcej o: