Cyberpunk 2077 z czterogodzinną telewizyjną premierą w Polsat Games. Program poprowadzi Krzysztof Ibisz

Cyberpunk 2077 lada dzień będzie miał premierę. Z tej okazji Polsat Games organizuje czterogodzinne show prezentujące grę dzień przed jej debiutem, 9 grudnia. Gospodarzami będą Krzysztof Ibisz oraz Agnieszka Borysiuk.

Cyberpunk 2077 po wielu turbulencjach i trzykrotnym przekładaniu terminu premiery, nareszcie pojawi się na półkach sklepowych. Premierę zaplanowano na czwartek 10 grudnia. Nieco ponad tydzień przed tą datą można być już pewnym, że tym razem CD Projekt dostarczy grę zgodnie z zapowiedziami. Dla największych fanów Polsat Games przygotował show, które zakończy się w momencie premiery produkcji.  

Zobacz wideo Cyberpunk 2077 coraz bliżej. Za co pokochamy nową grę CD Projektu?

Cyberpunk 2077 w Polsat Games 

Polsat Games, e-sportowy kanał Polsatu, wystartuje z programem dotyczącym Cyberpunka 2077 w środę 9 grudnia o godzinie 20:00. Całość ma potrwać cztery godziny - do północy, kiedy to pierwsi gracze będą mogli rozpocząć pobieranie produkcji CD Projekt. 

Program podzielony będzie na cztery segmenty. W tym czasie gospodarze i goście wprowadzą widzów w uniwersum gry, które jest częścią systemu fabularnego Cyberpunk 2020, a następnie w mechanizmy i fabułę samej produkcji. Program poprowadzi Krzysztof Ibisz oraz Agnieszka Borysiuk. Gospodarze mają doświadczenie w dziennikarstwie growym - Ibisz komentuje zawody e-sportowe, a Borysiuk prowadzi w newonce.radio audycję "LAN Party", ponadto w roli ekspertów pojawią się Radosław Nałęcz, redaktor naczelny Polsat Games oraz Piotr "Izak" Skowyrski. 

Cieszymy się, że możemy być częścią tak ważnego dla graczy na całym świecie wydarzenia. Sami jesteśmy graczami i równie niecierpliwie, co pozostali oczekujemy premiery „Cyberpunka 2077”, dlatego wcześniejsze wejście do Night City i pokazanie go widzom będzie dla nas niezapomnianym przeżyciem

- mówi Radosław Nałęcz.

W roli gości wystąpią m.in. m.in. Mike Pondsmith, twórca fabularnego oryginału, Marcin Blacha, kierujący zespołem scenarzystów, Sebastian Kalemba, szefujący działowi animacji oraz Paweł Sasko, prowadzący dział questów w CD PROJEKT RED.

Więcej o: