Boże Narodzenie 2020. Wierszyki i rymowanki na święta, piękne życzenia świąteczne

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W rozgardiaszu szukania ostatnich prezentów i przygotowywania świątecznych potraw nie można zapomnieć o złożeniu życzeń naszym znajomym i członkom rodziny.

Piękne lub zabawne życzenia potrafią być jednym z najjaśniejszych punktów świąt Bożego Narodzenia. Jeśli chcemy pokazać naszym bliskim, jak bardzo nam na nich zależy, to warto zadbać o wcześniejsze przygotowanie naszych życzeń. Przychodzimy z pomocą i prezentujemy wybór świątecznych wierszyków, które na pewno wywołają uśmiech na twarzach waszych bliskich i znajomych.

Boże narodzenie 2020. Piękne wierszyki i życzenia na święta

Szczęście nadaje sens życiu,
To magia w twym sercu zaklęta.
Nie pozwól mu zostać w ukryciu,
Podaruj je bliskim na święta!
...

Świąt wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek,
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia
życzy…
....

Prószy śnieg czysty jak Twe serce, gdziekolwiek spojrzę, tam śnieżne kobierce, cichutko rozbrzmiewa wesoła kolęda: Niech piękne będą dla Ciebie te święta.
...
Niechaj Betlejemskiej stajenki gwiazdka rozjaśni pokoje Waszego gniazdka, i szczęściem rozjaśni cały mrok, a z dróg życia usunie wszelki smutek, zło.
...

Nadziei - by nie opuszczała, radości - by rozweselała, miłości - by obrodziła, dobroci - by zawsze była - ... życzy z okazji Świąt Bożego Narodzenia...

Zobacz wideo Święta, święta i po świętach? Zadbaj o gwiazdkowy nastrój w swoim domu na dużo dłużej
Więcej o: