Kwiat Jabłoni i Gazeta.pl grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytuj #JedenDzieńDłużej

Kwiat Jabłoni to jeden z najciekawszych i najpopularniejszych dzisiaj młodych zespołów. Bardzo cieszymy się, że w ramach akcji Gazeta.pl #JedenDzieńDłużej razem z nami grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gazeta.pl gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dobie pandemii i pełzającego lockdownu każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami. Więcej o akcji >>

"Mogło być nic" to tytuł jednej z ich piosenek, ale w przypadku Kwiatu Jabłoni to musiało być coś! Zespół, który tworzy rodzeństwo Katarzyna i Jacek Sienkiewiczowie, zaprasza zwycięzcę aukcji na próbę i spotkanie. Może nawet będzie można razem z nimi zanucić inną ich piosenkę: "Niemożliwe"? Całkiem możliwe!

Zaproszenie na próbę zespołu Kwiat Jabłoni i spotkanie z Artystami - licytuj tutaj >>

Spotkanie z zespołem Kwiat Jabłoni do wylicytowania w akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gazeta.pl w ramach projektu #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza do aukcji, w której do wygrania jest zaproszenie na próbę zespołu Kwiat Jabłoni i spotkanie z artystami. 6 listopada 2020 Kwiat Jabłoni wydał swój kolejny singiel "Mogło być nic", który w trakcie jednego tygodnia zdobył ponad milion wyświetleń w serwisie internetowym YouTube - nie mamy nic przeciwko temu, żeby tyle samo zapłacił za to spotkanie zwycięzca aukcji.

 

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, święto Polaków, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej po to, aby dobro zwyciężyło.

W tym roku w ramach akcji na licytacje przeznaczone zostały m.in.:

Płyta winylowa "Chrust" Igora Herbuta ze specjalną dedykacją dla zwyciężczyni/zwycięzcy aukcji >>

Zaproszenie na lekcję śpiewu i pisania piosenek z Bovską >>

Zobacz wideo Bovska przekazuje na licytację lekcję śpiewu, pisania tekstów lub... rysunku #JedenDzieńDłużej

Książka Anne Applebaum "Zmierzch demokracji" ze specjalną dedykacją >>

Wszystkie aukcje dostępne w ramach akcji Gazeta.pl dla WOŚP znajdziecie tutaj

Więcej o: