Michał Rusinek z Gazeta.pl grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytuj #JedenDzieńDłużej

Michał Rusinek nie miał zahamowań, by dołączyć do akcji #JedenDzieńDłużej, w której Gazeta.pl zbiera pieniądze dla Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gazeta.pl gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dobie pandemii i pełzającego lockdownu każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami. Więcej o akcji >>

W książce "Zero zahamowań", którą Michał Rusinek podarował nam na aukcję, autor w swoim stylu analizuje teksty utworów disco polo, przebojów serialowych czy rapowe wersy. Jestem pewna, że specjalna dedykacja dla zwycięzcy licytacji, będzie równie zaskakująca, jak wybór piosenek w książce.

Licytuj książkę Michała Rusinka tutaj >>

Książka Michała Rusinka - licytuj w ramach akcji #JedenDzieńDłużej

Gazeta.pl w ramach projektu #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza do aukcji, w której do wygrania jest książka Michała Rusinka "Zero zahamowań" z dedykacją autora. Rusinek, jak sam o sobie pisze "wykłada (literaturoznawstwo na UJ), przekłada (książki) i układa (wierszyki, piosenki, felietony)". Jest byłym sekretarzem Wisławy Szymborskiej, dziś prowadzi fundację jej imienia. To autor zarówno książek skierowanych do dzieci, jak i do dorosłych, takich jak: "Jak przekręcać i przeklinać", "Rok 1989. Mała książka o pewnej kurtynie, czekoladzie i wolności", "Kopciuszek. Niebaśnie", "Pypcie na języku", "Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki" czy "Retoryka codzienna. Poradnik nie tylko językowy".

Początki akcji Gazeta.pl dla WOŚP sięgają 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, święto Polaków, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej po to, aby dobro zwyciężyło.

W tym roku w ramach akcji na licytacje przeznaczone zostały m.in.:

Płyta ze ścieżką dźwiękową z filmu i film "Sztuka Kochania" ze specjalną dedykacją od Marii Sadowskiej >>

Zaproszenie na lekcję śpiewu i pisania piosenek z Bovską >>

Zobacz wideo Bovska przekazuje na licytację lekcję śpiewu, pisania tekstów lub... rysunku #JedenDzieńDłużej

Książka Marka Niedźwieckiego "Dyrdymarki" wraz z płytą "Smooth Jazz Cafe 20" ze specjalną dedykacją dla zwycięzcy aukcji >>

Wszystkie aukcje w ramach akcji Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdziesz tutaj

Więcej o: