Igor Herbut i Gazeta.pl grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytuj #JedenDzieńDłużej

Gazeta.pl gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dobie pandemii i pełzającego lockdownu każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Igor Herbut podarował na ten cel wyjątkowy album.

Gazeta.pl gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dobie pandemii i pełzającego lockdownu każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami. Więcej o akcji >>

Jeden z najbardziej oryginalnych głosów na współczesnej polskiej scenie muzycznej wydał w zeszłym roku album "Chrust", w którym pełno jest emocji. Na pewno winyl ze specjalną dedykacją wywoła emocje u osoby, która go wylicytuje.

Płyta winylowa, przezroczysta "Chrust" Igora Herbuta ze specjalną dedykacją - licytuj >>

Winyl z dedykacją Igora Herbuta - weź udział w akcji #JedenDzieńDłużej dla WOŚP

Gazeta.pl w ramach projektu #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza do aukcji, w której do wygrania jest album z dedykacją Igora Herbuta. Piosenkarz, autor tekstów i kompozytor, założyciel i wokalista zespołu LemON, podarował, swoją debiutancką płytę zatytułowaną "Chrust", z której pochodzi m.in. utwór "Wdzięczność". - Myślę, że "Wdzięczność’" napisałem w dużej mierze do siebie samego, jako moją afirmację, jako moją modlitwę, jako mantrę, jako list do siebie samego, który każdego dnia przypomina mi o tym, co ważne - mówi o tej piosence autor. 

 

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, święto Polaków, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej po to, aby dobro zwyciężyło.

Dowiedz się więcej o akcji #JedenDzieńDłużej >>

W tym roku w ramach akcji na licytacje przeznaczone zostały m.in.:

Zaproszenie na próbę zespołu Kwiat Jabłoni i spotkanie z artystami >>

Zaproszenie na lekcję śpiewu i pisania piosenek z Bovską >>

Zobacz wideo Bovska przekazuje na licytację lekcję śpiewu, pisania tekstów lub... rysunku #JedenDzieńDłużej

Diadem od Ewy Bilan-Stoch >>

Więcej o: