Maria Sadowska i Gazeta.pl grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytuj #JedenDzieńDłużej

Zapraszamy do licytacji Gazeta.pl w ramach akcji #JedenDzieńDłużej wspierającej Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dołączyła do nas piosenkarka, scenarzystka i reżyserka Maria Sadowska.

Gazeta.pl gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dobie pandemii i pełzającego lockdownu każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami. Więcej o akcji >>

"Miłość spełniona w ciągu dwóch dni umiera w ciągu dwóch następnych, zdobywana w ciągu miesięcy trwa miesiące, a w ciągu lat - lata. Sedno sprawy zawsze pozostaje jednakie, nie cenimy rzeczy, które dostajemy łatwo" - pisała w "Sztuce kochania" Michalina Wisłocka. Mam nadzieję, że o ścieżkę dźwiękową ze "Sztuki kochana, Historii Michaliny Wisłockiej" oraz sam film ze specjalną dedykacją jego reżyserki Marii Sadowskiej bój będzie zażarty. I dlatego, że film tego wart, i dlatego, że każda złotówka dla WOŚP się liczy.

Płyta ze ścieżką dźwiękową z filmu i film "Sztuka Kochania" ze specjalną dedykacją od Marii Sadowskiej - licytuj >>

Przedmioty od Marii Sadowskiej do wylicytowania w akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gazeta.pl w ramach projektu #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza do aukcji, w której do wygrania są przedmioty związane z filmem "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", który wyreżyserowała Maria Sadowska. Magdalena Boczarska, która wcieliła się w tytułową bohaterkę, została nagrodzona Orłem dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, doceniona została także muzyka Radzimira Dębskiego. Sama Sadowska dostała za reżyserię Złotą Żabę dla najlepszego reżysera konkursu filmów polskich podczas Camerimage.

Zobacz wideo "Sztuka kochania" - zwiastun

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, święto Polaków, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej po to, aby dobro zwyciężyło.

W tym roku w ramach akcji na licytacje przeznaczone zostały m.in.:

Zaproszenie na próbę zespołu Kwiat Jabłoni i spotkanie z artystami >>

Zaproszenie na lekcję śpiewu i pisania piosenek z Bovską >>

Książka Marka Niedźwieckiego "Dyrdymarki" wraz z płytą "Smooth Jazz Cafe 20" ze specjalną dedykacją >>

Wszystkie linki do licytacji w ramach akcji #JedenDzieńDłużej znajdziesz tutaj >>.

Więcej o: