Mistrzostwa Europy również na ekranach kin Helios. Już w ten weekend

11 czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. W polskiej telewizji prawa do transmisji ma tylko TVP, ale najważniejsze spotkania swoim widzom zaprezentuje także sieć kin Helios.

Na swych antenach TVP oferuje transmisję wszystkich spotkań na żywo, komentowane przez ekspertów i osobowości piłkarskiego świata, a już od 13 czerwca najważniejsze spotkania będzie można oglądać również na wielkim, kinowym ekranie. 

Wszystko o UEFA EURO2020 na Sport.pl>>

13 czerwca Telewizja Polska uruchomi transmisje UEFA EURO 2020 w multipleksach. Na ekranach sieci Helios będzie można obejrzeć wszystkie mecze reprezentacji Polski, wybrane mecze fazy grupowej oraz dalszych faz turnieju, aż do finału Mistrzostw Europy. Sprzedaż biletów rusza już dzisiaj.

Zobacz wideo Maciej Rybus typuje faworyta Euro 2020 i mówi o szansach Polski na turnieju

Mistrzostwa Europy. Które mecze będzie można zobaczyć w Heliosach? 

Faza Grupowa:

  • 13 czerwca, godz. 15:00 Anglia – Chorwacja
  • 14 czerwca, godz. 18:00 Polska – Słowacja
  • 15 czerwca, godz. 21:00 Francja – Niemcy
  • 19 czerwca, godz. 21:00 Hiszpania – Polska
  • 23 czerwca, godz. 18:00 Szwecja – Polska

1/8 Finału: 26-29 czerwca

Ćwierćfinały: 3-4 lipca

Półfinały: 7-8 lipca

Finał: 11 lipca

Bilety na transmisje Mistrzostw Europy UEFA EURO 2020 na ekranach kin dostępne są pod adresem: www.helios.pl/euro2020 oraz w kasach Heliosa w całej Polsce. 

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. W tej chwili dysponuje 50 kinami mającymi łącznie 281 ekranów i niemal 53 tysiące miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej"), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Więcej o: