Netflix i CD Projekt RED przygotowują niezwykłe wydarzenie dla fanów Wiedźmina. W lipcu rusza WitcherCon

Już w lipcu tego roku odbędzie się WitcherCon, czyli wirtualne święto dla fanów Wiedźmina. Wydarzenie połączy ze sobą świat gier oraz serial.

"Już wkrótce świat Wiedźmina zagości w Waszych domach! Razem z Wiedźmin Netflix zapraszamy Was 9 lipca na WitcherCon - globalne święto wszystkiego, co wiedźmińskie!" - czytamy na profilu facebookowym poświęconym serii gier o Wiedźminie.

Zobacz wideo Nie tylko Wiedźmin. Oto trzy polskie gry, które okazały się strzałem w dziesiątkę [TOPtech]

WitcherCon odbędzie się w lipcu 2021 roku 

Netflix i CD Projekt RED zapowiedzieli WitcherCon, czyli wirtualne wydarzenie stworzone z myślą o fanach gier i serialu o Wiedźminie. Pierwsza transmisja została zaplanowana na 9 lipca 2021 roku na godzinę 19.00. Druga odbędzie się następnego dnia o godzinie 3.00. Obie transmisje będzie można obejrzeć na YouTube oraz Twitchu Netfliksa. 

Resident Evil: Wiemy, kto znajdzie się w obsadzie serialu Netfliksa "Resident Evil". Wiemy, kto znajdzie się w obsadzie serialu Netfliksa

Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy WitcherCon?

Organizatorzy WitcherCon przygotowali dla fanów "Wiedźmina" wiele ciekawych informacji dotyczących procesu powstawania gier, serialu, anime oraz gadżetów o Wiedźminie. Dodatkowo na widzów czekają ekskluzywne materiały zza kulis serialu.

Na Open'er Festival 2017 zagrała m.in. nowozelandzka wokalistka Lorde Premiery tygodnia. "Lupin" wraca do akcji, podobnie jak Lorde. Są też "Wojny i noce"

Podczas WitcherCon zostaną przeprowadzone "panele dyskusyjne z twórcami gier wideo i serialu, a także udziałem widzów, na których nie zabraknie nowości związanych z serialem Netfliksa i uniwersum 'Wiedźmina'" - informuje platforma streamingowa oraz CD Project RED. Na uczestników czeka także omówienie legend, bestiariusza oraz historii świata "Wiedźmina" i genezy Kontynentu. 

To jednak nie wszystko, o kolejnych atrakcjach przygotowanych w ramach WitcherCon organizatorzy będą informować wkrótce. 

Więcej o: