USA. Nie żyje Bob Saget. Aktor znany z serialu "Pełna chata" został znaleziony martwy w hotelu

Bob Saget nie żyje. Amerykański aktor komediowy, znany m.in. z serialu "Pełna chata", został znaleziony martwy w hotelu na Florydzie, o czym poinformowała lokalna policja. Miał 65 lat.

Robert Saget nie żyje. Według informacji "Variety" amerykański komik i aktor został znaleziony martwy w pokoju hotelowym na Florydzie (USA). Przebywał tam w związku z rozpoczętą we wrześniu wielką trasą stand-upową, która miała potrwać do czerwca 2022 roku. 

Zobacz wideo Popkultura odc. 97

Bob Saget nie żyje. Sprawą zajęła się policja 

Do hotelu Ritz-Carlton w Orlando policja została wezwana w niedzielę. Sprawa dotyczyła "nieprzytomnego mężczyzny w pokoju, który został zidentyfikowany jako Robert Saget, jego zgon potwierdzono na miejscu zdarzenia" - podało biuro szeryfa Orange County na Twitterze. 

Z informacji policji wynika, że w pokoju hotelowym, w którym znaleziono ciało aktora, nie było śladów przestępstwa czy spożycia narkotyków. Przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana. Saget odszedł w wieku 65 lat. 

Złote GlobyCzy to ostatnie Złote Globy w historii? Znamy już zwycięzców

Więcej informacji kulturalnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Informację o śmierci aktora potwierdziła też jego rodzina. "Jesteśmy zdruzgotani, nasz ukochany Bob zmarł dzisiaj" - przekazali bliscy w wystosowanym oświadczeniu cytowanym przez BBC. "Był dla nas wszystkim i chcemy, żebyście wiedzieli, że bardzo kochał swoich fanów, występować na żywo i łączyć śmiechem ludzi ze wszystkich środowisk" - czytamy. 

Jak przypomniała agencja Reutera, Saget niedawno rozpoczął trasę z występami na żywo. Dzień wcześniej można było zobaczyć go na scenie w Jacksonville. Po występie we wpisie w mediach społecznościowych aktor chwalił zgromadzoną publiczność oraz pozytywną atmosferę. "Nie mam pojęcia, jak udało mi się dzisiejszego wieczoru zrobić dwugodzinny występ. Wracam do komedii, jakbym znowu miał 26 lat. Myślę, że znalazłem swój nowy głos i kocham każdy jego moment" - napisał. 

 

Przemysław Gąsiorowicz nie żyjePrzemysław Gąsiorowicz nie żyje. Aktor zginął, jadąc na pogrzeb kolegi

Nie żyje Bob Saget. Zasłynął dzięki roli w serialu "Pełna chata"

Bob Saget urodził się 17 maja 1956 roku w żydowskiej rodzinie w Filadelfii. Filmami interesował się od czasów studenckich. W 1987 roku został obsadzony w sitcomie ABC pod tytułem "Pełna chata" w roli Danny'ego Tannera. Produkcja cieszyła się ogromną popularnością i zapewniła Sagetowi rozpoznawalność. Aktor wystąpił łącznie w 192 odcinkach serialu. Saget był też narratorem w serialu komediowym "Jak poznałem waszą matkę". 

Więcej o: