Mary Mara nie żyje. Aktorka utonęła w Rzece Świętego Wawrzyńca. Miała 61 lat

Mary Mara aktorka znana z serialu "Ostry dyżur" oraz "Ray Donovan" nie żyje. Wstępne śledztwo sugeruje, że kobieta utonęła podczas pływania - przekazała policja stanu Nowy Jork.

Zmarłą aktorkę wspomina jej menadżer Craig Dorfman. "Mary była jedną z najwspanialszych aktorek, jakie kiedykolwiek spotkałem" - przekazał cytowany przez nbcnews.com. I dodał, że aktorka "wszyscy ją kochali. Będzie nam jej brakować".

Zobacz wideo Piosenki, wiersze, książki. Piękne utwory, które powstały po stracie bliskich

Mary Mara nie żyje. Najprawdopodobniej utonęła

Ciało aktorki zostało znalezione w niedzielę nad ranem w Rzece Świętego Wawrzyńca niedaleko Cape Vincent (stan Nowy Jork). "Wstępne śledztwo sugeruje, że utonęła podczas pływania. Ciało ofiary nie wykazywało żadnych śladów przestępstwa i zostało przewiezione do Biura Lekarzy Egzaminatorów Okręgu Jefferson w oczekiwaniu na autopsję w celu ustalenia oficjalnej przyczyny śmierci" - czytamy w komunikacie opublikowanym przez policję stanu Nowy Jork. Śledztwo w sprawie śmieci aktorki jest w toku. 

Przeczytaj więcej informacji ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Do śmierci aktorki odniósł się jej szwagier Scotta Daileya, który przekazał, że przed utonięciem Mara przebywała w letnim domu swojej siostry Marty - donosi magazyn "People". Mary Mara miała 61 lat.

Mary Mara aktorka zagrała m.in. w serialach "Ostrzy dyżur" i "Ray Donovan"

Mary Mara urodziła się w 1960 roku w Syracuse w stanie Nowy Jork. Była amerykańską aktorką telewizyjna i filmową. Zagrała m.in. w filmie "K-PAX" i "Gang z boiska". Popularność zdobyła, występując w serialach. Pojawiła się w "Prawie i porządku", "Ostrym dyżurze" oraz "Rayu Donovanie".

******

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: