To miała być jedna z największych atrakcji. Limp Bizkit nie wystąpi na Pol'and'Rock Festival

"Ze względu na osobiste problemy zdrowotne i zgodnie z zaleceniem mojego lekarza, aby natychmiast przerwać trasę koncertową, Limp Bizkit z przykrością musi przełożyć tournée po Wielkiej Brytanii i Europie zaplanowaną na 2022 r." - przekazał zespół na swoich profilach w mediach społecznościowych. Grupa miała wystąpić na Pol'and'Rock Festival.

Występ Limp Bizkit miał być jedną z największych atrakcji na Pol'and'Rock Festival. Zespół miał zagrać 6 sierpnia, w finałowym dniu muzycznej imprezy organizowanej przez WOŚP. Grupa jednak odwołała swój koncert - z powodów problemów zdrowotnych wokalisty Freda Dursta grupa przeniosła całą zaplanowaną na te wakacje europejską trasę koncertową. Jurek Owsiak i jego ekipa już szukają zastępstwa.

Więcej wiadomości ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Owsiak do TVP: Możecie mówić o nas co chcecie. Nie jesteście moją telewizją

Limp Bizkit nie wystąpi na Pol'and'Rock Festival

"Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogły dotknąć naszych wiernych fanów, organizatorów oraz personel pomocniczy. Czekajcie na dalsze informacje. Wasi Fred i Limp Bizkit" - przekazali muzycy. Poza oświadczeniem grupa opublikowała także film, w którym Fred Durst tłumaczy już osobiście:

W ramach przygotowania do tegorocznej trasy w Wielkiej Brytanii i w Europie zrobiłem serię badań, żeby upewnić się, że jestem w odpowiedniej formie i że wszystko jest w porządku. Ku mojemu zaskoczeniu, mój lekarz do mnie napisał list, w którym mi przekazał, że nie powinienem wyjeżdżać i powinienem zostać, żeby zrobić więcej badań. To było bardzo nieoczekiwane i bardzo mi przykro z tego powodu.
Nie mogę się doczekać, aż będę mógł wam to wynagrodzić. Bardzo dziękuję za wasze wsparcie i jestem wdzięczny każdemu, kto chciał przyjść nas zobaczyć. Już zastanawiam się, co możemy dla was zrobić. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Kontakt z wami to coś, co jest dla nas jedną z najważniejszych rzeczy na świecie - mamy nadzieję, że spotkamy się najszybciej, jak to będzie możliwe.

"Dziękujemy zespołowi za informację z wyprzedzeniem, pracujemy nad zapewnieniem równie dobrego zastępstwa, które ogłosimy w najbliższych dniach. Niezmiennie zapraszamy na lotnisko Czaplinek - Broczyno w dniach 4-6 sierpnia i przypominamy - Festiwal jest otwarty i niebiletowany" - dodała od siebie ekipa Pol'and'Rock Festival. Przypomnijmy, że pod koniec czerwca zespół The Exploited bez wcześniejszego uprzedzenia organizatorów ogłosił poprzez media społecznościowe, że musi odwołać występ na festiwalu w Polsce.

Kto wystąpi na 28. Pol'and'Rock Festival?

W tym roku na festiwalu zagrać mają m.in. takie grupy i wykonawcy jak: Sztywny Pal Azji, Luxtorpeda, Kwiat Jabłoni, Strachy na Lachy, Laura Cox, Voo Voo, Wolf Alice, Organek, Inclusion, Me and That Man, King Gizzard & The Lizard Wizard, Dirty Shirt, Clutch, Fun Lovin' Criminals, Tagada Jones, Projekt Bukartyk, Dagadana, Transgresja, Blenders. Przewidziano także występ kabaretu Neo-Nówka, spotkania z Jakubem Żulczykiem czy Krzyśkiem Sokołowskim.

Więcej o: