Jennifer Aniston wstawiła zdjęcie spod prysznica. Reakcja Schwimmera rozbawiła fanów. "To twój homar"

Jennifer Aniston, aktorka znana z serialu "Przyjaciele" opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje pod prysznicem. "Coś się zbliża" - napisała w poście. Na reakcję swojego serialowego partnera nie musiała długo czekać. Odpowiedź aktora stała się hitem internetu.

Jennifer Aniston zapozowała pod prysznicem. Na zdjęciu widać, jak aktorka pozuje tyłem do obiektywu, a jej włosy pokryte są pianą od szamponu. "Coś się zbliża. 9.8.22" - napisała w poście. Czyżby w ten sposób poinformowała o premierze najnowszego produktu z linii kosmetycznej?

Więcej informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Poznali się przypadkiem przy jedzeniu i zostali przyjaciółmi. Lata później zagrali razem w hicie Netfliksa [Popkultura Extra]

Serialowa Rachel z "Przyjaciół" publikuje zdjęcie pod prysznicem, a sRoss na nie odpowiada

Na reakcję Davida Schwimmera Aniston nie musiała długo czekać. Serialowy Ross postanowił w żartobliwy sposób sparodiować zdjęcie serialowej Rachel. Na Instagramie opublikował fotografię spod prysznica. Jedyna różnica jest taka, że piana znajduje się na twarzy i oczach aktora. "Mam nadzieję, że ręcznik?" - dodał opis, nawiązując tym samym do zdjęcia Jennifer Aniston. Post szybko stał się popularny i zyskał prawie 1,5 mln polubień. 

"Schwimm?! Czy Ty próbujesz ukraść mój pomysł?" - zapytała Aniston, tym samym odnosząc się do konkretnych scen w serialu. Fanów rozbawiły te słowa.

Kocham was!
Nie wierzę, niedawno oglądałam ten odcinek
Patrz, to twój homar

- pisali w komentarzach

 
 

"Przyjaciele" od początku zdobyli serca fanów. Serial od lat przyciąga widzów

Sitcom emitowany był w latach 1994-2004 na NBC, w Polsce możemy oglądać go na kanale Comedy Central lub na platformie HBO MAX. "Przyjaciele" opowiadają o perypetiach o sześciorga znajomych (Rossa, Rachel, Phoebe, Moniki, Joeya i Chandlera), którzy mieszkają na Manhattanie. W serialu dominuje humor sytuacyjny, a najbardziej wyrazistymi postaciami są właśnie Rachel (Jennifer Aniston) oraz Ross (David Schwimmer). Para zdaje się być niestała w relacji i uczuciach. Cały czas schodzą się i rozchodzą. 

Więcej o: