Tak David Beckham miał dziś wyglądać. Udostępniono wizualizację z 1998 r. "Co mogą zrobić pieniądze"

Magazyn FourFourTwo w 1998 roku stworzył wizualizację, która pokazywała, jak David Beckham mógłby wyglądać w 2020 roku. Po latach okazało się, że bardzo się pomylili.

David Beckham to jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, a przez wiele osób uznawany jest jednocześnie za najprzystojniejszego. W 2015 roku magazyn "People" okrzyknął go najseksowniejszym mężczyzną globu, a w rankingu na 50. najlepszych mężczyzn magazynu "OK!", Beckham zajął 1. miejsce. Okazuje się, że ponad 20 lat temu tabloidy inaczej wyobrażały sobie, jak będzie wyglądał słynny sportowiec.

 
Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Jak Beckham miał wyglądać w 2020 roku? Jest wizualizacja z 1998 roku. Jej twórcy się pomylili

Na facebookowym profilu SPORTBible pojawiło się zdjęcie przedstawiające wizualizację wyglądu Davida Beckhama. Fotografia ukazała się w magazynie "FourFourTwo" w 1998 roku.

W 1998 roku FourFourTwo Magazine przewidział, że David Beckham będzie wyglądał tak w 2020 roku…

- brzmi opis zdjęcia. Patrząc na dzisiejsze zdjęcia piłkarza, trudno uwierzyć, jak ponad dwadzieścia lat temu wyobrażano sobie jego dzisiejszy wygląd.

Wizualizacja przedstawiająca Beckhama robi furorę. Internauci chętnie komentują zdjęcie

Pod opublikowanym zdjęciem na Facebooku od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu Internautów rozbawił fakt, jak wyobrażano sobie niegdyś Beckhama: 

Nie mieli pojęcia, co mogą zrobić pieniądze
Jest jeszcze przystojniejszy niż w 1998 roku
Bardzo się pomylili
A dziś 'FourFourTwo' nie istnieje, a Beckham jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie
Kto w ogóle stworzył taką wizualizację?

- pisali internauci. Jeden zażartował nawet, że fotografia jest "obrazem Arjena Robbena (znany holenderski piłkarz), gdy miał 15 lat".

 
Więcej o: