W wolnym czasie hodują gołębie i kolekcjonują lalki Barbie. Nietypowe zainteresowania gwiazd

Prywatne życie gwiazd, to temat, który od zawsze interesuje fanów. Niektórzy celebryci w czasie wolnym poświęcają się naprawdę nietypowym hobby. Dowiedz się, kto hoduje kury i gołębie, kto zbiera bilety PKP oraz która ze znanych osób ma kolekcję... lalek Barbie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

O gustach podobno się nie dyskutuje, jednak niektóre z zainteresowań potrafią sprawić mimowolne uniesienie brwi. Powiedzieć, że hobby tych celebrytów są nietypowe, to jak nie powiedzieć nic. Poznaj najdziwniejsze pasje gwiazd.

Zobacz wideo Co się stało z gwiazdami klasycznej ekranizacji "W pustyni i w puszczy"?

Wojciech Mecwaldowski - od kilku lat kolekcjonuje bilety PKP

Kilka lat temu, Wojciech Mecwaldowski przyznał się w rozmowie z Moniką Pytek w Radiu Szczecin, do swojego nietypowego hobby. - Zacząłem często podróżować. Naliczyłem, że w ciągu pół roku przelatuję samolotem odcinek Warszawa-Wrocław około 70 razy. Do tego dochodzi około 100 podróży pociągiem w ciągu roku. - tłumaczył aktor. - Bilety się odkładały i byłem ciekaw, ile tego się nazbiera. Gdzieś te bilety są, a co z tego wyjdzie, zobaczymy.

Piotr Galiński - kupił dom na wsi i rozpoczął hodowlę kur ozdobnych

Piotr Galiński dał się poznać telewidzom jako surowy juror programu "Taniec z gwiazdami". Zamiast kariery w show-biznesie wybrał odmienną ścieżkę życia. Za zarobione pieniądze kupił posiadłość na wsi, gdzie rozpoczął hodowlę kur ozdobnych. - 24 lata temu znalazłem swoje miejsce na ziemi daleko od szosy. Ja zawsze chciałem mieć dom na wsi. - powiedział podczas rozmowy w "Dzień Dobry TVN".

 

Tomasz Niecik - "Cztery osiemnastki" zamienił na stadko gołębi

Gwiazdor disco polo, znany przede wszystkim z hitu "Cztery osiemnastki" wyznał w jednym z odcinków programu Kuby Wojewódzkiego, że na stres najlepiej pomaga mu... hodowla gołębi. Jak przyznał ptaki to jedna z cenniejszych rzeczy w jego życiu. Co ciekawe gwiazdorowi \często wytykano przechwalanie się zarobkami. - Może ludzie mnie tak odbierają: o, Tomasz powiedział, że kupił sobie mercedesa. Ale to nie jest tak, że ja się chwalę. Ja się tylko cieszę, bo nigdy tak nie miałem. Pochodzę z niezamożnej, ale porządnej rodziny. Hoduję gołębie, bo to jest moja pasja, odreagowuję stresy. Ja nic nie jaram, nie piję, nie biorę narkotyków, bo mam swoje ptaki. Jak przyjeżdżam z koncertu, to z nimi rozmawiam. - powiedział muzyk

Johnny Depp - w wolnych chwilach lubi zaglądać do swojej kolekcji... lalek Barbie

Nawet gwiazdy wielkiego formatu mają dość nietypowe zainteresowania. Johnny Depp, który bez dwóch zdań jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy hollywoodzkich produkcji, jest dumnym właścicielem kolekcji lalek Barbie. Wiele okazów zebranych przez aktora pochodzi z limitowanych kolekcji sygnowanych przez inne wielkie gwiazdy. Wśród eksponatów znajdują się m.in. lalki o podobiznach Beyoncé, czy Marilyn Monroe

Więcej o: