Gra "The Sims 4" za darmo dostępna dla graczy. Na tym nie koniec niespodzianek od Electronic Arts

"The Sims 4" to jedna z najpopularniejszych gier. Od 2014 roku miliony osób tworzy swoje rodziny i prowadzi ich wirtualne życie. Teraz graczy może być jeszcze więcej, gdyż Electronic Arts (EA) podjęło ważną decyzję, a mianowicie Simsy będą darmowe i dostępne dla każdego.

"The Sims 4" na rynku zadebiutowało osiem lat temu (w 2014 roku). W tej części Simowie mogą odczuwać emocje, a interfejs jest bardziej intuicyjny niż w poprzednich wydaniach. W międzyczasie na rynek trafiło także 12 dodatków do gier, dzięki którym można rozbudować jej fabułę. Ich koszt to wydatek ok. 169 zł, zaś za samą grę zapłacimy obecnie ok. 89,90 zł. 

Zobacz wideo Nie tylko GTA VI. Oto największe wycieki gier w historii [TOPtech]

Więcej wiadomości znajdziesz na stronie Gazeta.pl

"The Sims 4" za darmo dla każdego. To oferta dotyczy nie tylko PC

Okazuje się, że EA ogłosiło, że Simsy 4 przechodzą na model free to play i będą darmowe. Powstaną też nowe dodatki. Całość będzie można pobrać na PC za pośrednictwem Origin i Steam. To jednak nie wszystko, gdyż konsolowa wersja gry (na Playstation 4 i 5 oraz Xbok One i Series X|S) również będzie bezpłatna. 

Ponieważ gra The Sims 4 będzie dostępna za darmo, nasz zespół jeszcze bardziej poświęci się tworzeniu nowych, znaczących doświadczeń w The Sims 4 dla naszych graczy. Dzięki temu w przyszłości pojawią się kolejne Pakiety, Kolekcje oraz zawartość do Ekspresowej Dostawy The Sims

- czytamy na stronie EA. Pobrać grę bez opłat można od 18 października 2022 roku.

 

Ulepszenia dla EA Play. Obecni gracze mogą liczyć na prezenty

Posiadacze abonamentu EA Play lub EA Pro mogą liczyć na darmowe dodatki. 18 października do "The Play List" dodane będzie:

  • "Witaj w Pracy" (dla Ea Play i EA Pro),
  • "Małe dzieci Akcesoria" (EA Pro).

Obecni gracze również otrzymali prezent. W dniach 14-17 października mogli pobrać "Kolekcję Oaza wystroju".

Więcej o: