Musiał sprzedać psa, aby mieć za co żyć. Te gwiazdy teraz są bogate, ale wiedzą, czym jest bieda

Zanim dorobiły się milionów, te gwiazdy miały w życiu pod górkę. Dziś zarabiają miliony, kiedyś szukały jakiegokolwiek sposobu, żeby mieć za co żyć. Poznaj celebrytów, którzy dzięki ciężkiej pracy dorobili się sporego majątku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Gwiazdy często obnoszą się ze swoim bogactwem. Drogie zegarki, markowe ubrania, ekskluzywne samochody - to właśnie te atrybuty często kojarzą się z byciem celebrytą. Aby jednak dorobić się majątku, trzeba na niego zapracować. Przedstawiamy osoby, które kiedyś nie miały nic, a dziś mogą pozwolić sobie na luksus.

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]

Anna Lewandowska - kiedyś nie było jej stać na nic

Dziś jest polską ikoną świata fitnessu, kiedyś dzieliła się z mamą stypendium. Anna Lewandowska wspomniała o swoim dzieciństwie w programie "W roli głównej". - Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu - żaliła się celebrytka. Gwiazda przyznała się także, że w pewnym momencie jej rodzinę wspierał Caritas. Dziś wartość jej biznesów wyceniana jest na 1.5 miliona dolarów. 

 

Sylvester Stallone - musiał sprzedać psa, aby mieć za co żyć

Niekwestionowana legenda filmów akcji Sylvester Stallone, kiedyś nie mógł pozwolić sobie na żaden luksus. W pewnym momencie aktor musiał sprzedać swojego psa, aby mieć za co żyć. Otrzymał za niego 50 dolarów. Po sukcesie "Rambo" pierwszą rzeczą, jaką zrobił celebryta, było odkupienie pupila. Aby bulmastif do niego wrócił, celebryta musiał wyciągnąć z portfela 3000$. Przed filmem o bokserze z Filadelfii, aktor dorabiał także w... filmach pornograficznych. 

 

Jim Carrey - razem z rodziną mieszkał w samochodzie

Jim Carrey pochodzi z bardzo biednej rodziny. Aktor nieraz wspominał o chwilach, w których mieszkał z rodzicami w samochodzie zaparkowanym nieopodal fabryki opon. Aby dorobić, młody aktor zatrudniał się na budowach, czy przy ochronie posesji. Jego najnowszy film "Sonic 2" zarobił już 403,8 miliona USD.

 

Michał Wiśniewski - wiele lat spędził w domu dziecka

Rodzice Michała Wiśniewskiego zmagali się z alkoholizmem. Po ich rozwodzie, przyszła gwiazda "Ich Troje" trafiła pod opiekę babci. Po jej śmierci, przez jakiś czas znajdował się w domu dziecka. Będąc nastolatkiem, przeprowadził się do matki mieszkającej w Niemczech. 

 

Leighton Meester - urodziła się w więzieniu w Teksasie

Amerykańska aktorka od początku nie miała w życiu lekko. Leighton Meester urodziła się w teksańskim więzieniu. Jej matka odsiadywała tam wyrok za przemyt narkotyków. Kobieta miała w planach przewieźć ponad pół tony marihuany z Jamajki na tereny Stanów Zjednoczonych. 

 

Zbigniew Zamachowski - od dziecka dorabiał, grając na wiejskich zabawach

Artysta dorastał w małym miasteczku Brzeziny. Jego rodzina ledwo wiązała koniec z końcem. - Rano wybiegałem z pajdą chleba umoczoną w wodzie z wiadra i posypaną cukrem, a wracałem wieczorem umorusany - ujawnił aktor. Od najmłodszych lat Zamachowski jeździł z kapelą po zabawach wiejskich i dorabiał na własne wydatki. 

 

Justyna Steczkowska - nie było jej stać na jedzenie

Justyna Steczkowska często wspominała o trudnych warunkach, w jakich dorastała. Piosenkarka nie miała nawet za co zjeść porządnego posiłku. Chodziłam wieczorami na targ i za pół ceny kupowałam nadgniłe warzywa i owoce - zdradziła celebrytka.

 
Więcej o: