Gwiazda "Zmierzchu" poślubiła Taylor Lautner. Połączyła ich siostra aktora

Znany z roli wilkołaka Jacoba w ekranizacji "Zmierzchu" Taylor Lautner poślubił swoją partnerkę Taylor Dome, która postanowiła przyjąć jego nazwisko. Nie była pierwszą dziewczyną aktora noszącą to imię i jeszcze za czasów poprzedniego związku media obracały ten fakt żart. W świecie gwiazd miały już jednak miejsce podobne przypadki.

Taylor Lautner, uznawany w poprzedniej dekadzie za najlepiej opłacanego aktora Hollywood wziął ślub z wieloletnią partnerką, Taylor Dome. Internauci długo wyczekiwali na sformalizowanie związku ze względu na fakt, że imię "Taylor" jest nadawane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. W tej sytuacji para miała szansę nosić nie tylko to samo nazwisko.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Znalazłam twoją przyszłą żonę"

Lautner i Dome poznali się w 2018 i zaczęli się spotykać w tym samym roku. Aktor był w trakcie przerwy od grania w filmach i nie przyjmował nowych zleceń.

Chciałem cofnąć się o krok i cieszyć się życiem oraz spędzić trochę czasu z rodziną i przyjaciółmi. Moja siostra Makena nas sobie przedstawiła. Zadzwoniła do mnie i powiedziała:„ Stary, znalazłam twoją przyszłą żonę. Musisz poznać tę dziewczynę. Reszta to już historia.

- wspominał w styczniu w wywiadzie dla magazynu "People". Dome znała Lautnera już wcześniej - była wierną fanką franczyzy "Zmierzch" i choć żartowała, że jako nastolatka wolała wampira Edwarda, finalnie związała się z odtwórcą roli jego rywala - Jacoba. Zaręczyli się 11 listopada 2021 i wzięli ślub równy rok od tej daty. Kameralna ceremonia odbyła się w zeszły piątek w winiarni Epoch Estate Wines w Paso Robles w Kalifornii.

 

Para zaprosiła około 100 najbliższych osób i udostępniła zdjęcia z uroczystości w mediach społecznościowych. Dome pozowała w welonie kilka dni przed ślubem, czym podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Już wówczas obserwujący ją użytkownicy zauważali, że wkrótce będzie nazywać się tak samo, jak jej wybranek. Lautner publicznie potwierdził ten fakt i zdradził sposoby, z których pomocą bliscy pary radzą sobie z rozróżnianiem "Taylorów" - gdy chcą się do nich zwrócić, używają form "girl-Tay" i "boy-Tay". Aktor dodał też, że częściej używa pełnej formy swojego imienia, podczas gdy jego partnerka - skróconej. Tay, mimo związku z popularnym aktorem, nie jest częścią celebryckiego świata blichtru. Skończyła pielęgniarstwo i wielokrotnie podkreślała, że jest wdzięczna swojemu partnerowi za wsparcie w edukacji. Dome jest młodsza od Lautnera o 6 lat.

 

To nie pierwsza Taylor w życiu Lautnera i nie pierwsza para o tych samych imionach

Świat gwiazd zna również inne przypadki, gdy celebryci wiązali się z partnerami o tym samym imieniu bądź nazwisku. Jednym z wybranków Paris Hilton był inny Paris, syn greckiego miliardera, z kolei Lauren Bush poślubiła syna Ralpha Laurena, dzięki czemu mogła się przedstawiać jako... Lauren Bush Lauren. Żona Taylora Lautnera też nie może czuć się szczególnie wyjątkowo - fani aktora żartowali z podobnej sytuacji już w momencie, gdy w 2009 roku aktor spotykał się z inną Taylor - wokalistką i rekordzistką nagród Grammys Taylor Swift. Artystka poświęciła mu po rozstaniu jeden z łagodniejszych utworów o tej tematyce, "Back to December", co wyjawiła prasie w 2016 roku.

 
Więcej o: