Maciej Musiał wrzucił zdjęcie bez koszulki. "Tak się podpala internet"

Maciej Musiał wie co robić, aby było o nim głośno. Aktor udostępnił odważne zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie w sieci. Na fotografii eksponuje swój umięśniony tors, a internauci pieją z zachwytu.

Na profilu Maćka Musiała w jednym z popularnych serwisów internetowych, możemy znaleźć kilka roznegliżowanych zdjęć. Aktor ponownie udostępnił fotografię, która eksponuje jego umięśnioną sylwetkę.

Zbliża się premiera filmu "1899". Aktor podsyca zainteresowanie

Maciej Musiał swoją popularność zawdzięcza roli Tomka Boskiego w serialu telewizyjnym "Rodzinka.pl". Rola najstarszego syna Boskich otworzyła mu drzwi do kariery. Choć ma dopiero 27 lat, to na swoim koncie ma role w wielu filmach i serialach.

 

Młody aktor robi karierę również za granicą. Zagrał w "Wiedźminie" Netflixa, a już jutro na platformie odbędzie się premiera kolejnej produkcji z jego udziałem. To za sprawą tego wydarzenia, Musiał podsyca zainteresowanie swoją osobą. Aktor wcielił się w jedną z postaci serialowego horroru "1899". Netflix do produkcji serialu zatrudnił tych samych twórców, którzy byli odpowiedzialni za sukces niemieckiego hitu "Dark".

Zobacz wideo Jest już zwiastun drugiego sezonu serialu "Wiedźmin"

Maciej Musiał pozuje bez koszulki. W sieci zawrzało 

Najnowsze zdjęcie na profilu Maćka wywołało ogromne poruszenie. Aktor zaprezentował swój wyrzeźbiony tors, a fotkę opatrzył podpisem:

Your mum said she like that one (twoja mama powiedziała, że lubi to zdjęcie)
 

Nie trzeba było długo czekać, by pod fotografią pojawiły się komentarze pełne zachwytu i podziwu. Internauci zasypali Maćka miłymi słowami:

Ktoś tu dobrą formę złapał. Gratulacje włożonej pracy i dyscypliny!
Tak się 'podpala' internet!
Wow, ale ciało
Petarda
Jestem prostym człowiekiem, widzę Musiała to spadam z krzesła

Post skomentowała również koleżanka Musiała, Olga Kalicka, która w "Rodzince.pl" grała dziewczynę jego bohatera:

Złapałam się na tym, że 3 razy zlajkowałam to samo zdjęcie

Prezenter Tomasz Kammel dodał:

Najfajniejszy Musiał na świecie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: