"Kiler reaktywacja". Po 23 latach od premiery Kiler, Szakal i żona Siary zapozowali do wspólnego zdjęcia

Cezary Pazura opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało wiele emocji wśród wielbicieli "Kilera". Kiler, Rysia i Szakal zapozowali do wspólnego zdjęcia. Zobaczcie jak zmienili się aktorzy.

Cezary Pazura spotkał się z Katarzyną Figurą i Piotrem Andrzejewskim, znanym w branży jako Peter J. Lucas. Nie omieszkał uwiecznić tego na fotografii, którą opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych.

"Kiler-ów 2-óch": minęły 23 lata od premiery filmy. Będzie kontynuacja?

W 1997 roku odbyła się premiera kultowej komedii kryminalnej Juliusza Machulskiego "Kiler". Produkcja spotkała się z ogromnym entuzjazmem widzów i dwa lata później ukazała się kolejna część "Kiler-ów 2-óch". Oba filmy zapisały się na kartach historii polskiej kinematografii i zdaniem wielu są jednymi z najlepszych rodzimych komedii. Niedawno Cezary Pazura, odtwórca tytułowej roli, wyjawił, że powstanie trzecia część "Kilera". Na taką wiadomość fani czekali od lat.

 

Kiler, Rysia i Szakal, czyli bohaterowie "Kilera" na wspólnej fotografii. Jak zmienili się przez te lata?

Informacje o trwających pracach nad trzecią częścią filmu, aktor podsycił publikując aktualne zdjęcie z aktorami, z którymi przed laty spotkał się na planie "Kilera". Zdjęcie wywołało zachwyt internautów. 

 

Na fotografii Kiler pozuje u boku filmowej Ryszardy "Gabrysi" Siarzewskiej i Szakala. Pod postem zaroiło się od komentarzy wielbicieli kultowej produkcji, którzy mają nadzieję, że już niebawem ukaże się kontynuacja komedii. 

Obyście coś knuli. Czekamy na Kilera!
Będzie kolejna część? Kiler reaktywacja?

- piszą w komentarzach.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział, jak dba o formę. Dieta? Nic z tych rzeczy!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: