Sylvester Stallone poinformował o stanie Bruce'a Willisa. "To takie smutne"

W marcu tego roku media obiegła informacja, że Bruce Willis kończy karierę. Decyzja spowodowana była chorobą, z którą się zmaga. Niedawno Sylvester Stallone przekazał informację o aktualnym stanie aktora.

Bruce Willis to jedna z największych gwiazd kina akcji. Popularność zyskał dzięki angażowi w telewizyjnym serialu "Na wariackich papierach". Za rolę Davida Addisona otrzymał nagrodę Emmy oraz Złoty Glob. Międzynarodowej widowni dał się poznać w "Szklanej pułapce". Na swoim koncie ma wiele ról w różnych produkcjach, takich jak "Szósty zmysł" czy "Śniadanie mistrzów". Obecnie aktor ma 67 lat i zmaga się z poważną chorobą.

 

Diagnoza, która zmieniła jego życie. Bruce Willis kończy karierę

W marcu 2022 roku rodzina Bruce’a Willisa poinformowała, że aktor nie pojawi się już więcej na ekranie. Decyzja spowodowana jest chorobą, z którą się zmaga.

Nasz ukochany Bruce ma pewne problemy zdrowotne i niedawno zdiagnozowano u niego afazję. (…) W wyniku tego (…) Bruce odchodzi od kariery, która tak wiele dla niego znaczyła.
 

Afazja to utrata zdolności językowych, która pojawia się wskutek uszkodzenia mózgu. W oświadczeniu przekazano, że sytuacja jest trudna, a decyzja o zakończeniu kariery nie była wyborem, lecz koniecznością.

To naprawdę trudny czas dla naszej rodziny. (…) Przechodzimy przez to jako silna jednostka rodzinna. (…) Jak zawsze mówi Bruce: 'Żyj na pełnych obrotach' i razem planujemy właśnie to zrobić.

— napisała córka aktora, Rumer Willis.

Sylvester Stallone mówi o stanie Willisa. "To takie smutne"

Sylvester Stallone i Bruce Willis są wieloletnim przyjaciółmi. Znali się na długo przed tym, jak stanęli razem na planie filmu "Niezniszczalni".

 

W rozmowie z The Hollywood Reporter Stallone wyznał, w jakim stanie obecnie jest aktor. Nie chciał zdradzać szczegółów i oszczędnie dobierał słowa. Z jego enigmatycznej wypowiedzi można wywnioskować, że stan Willisa nie jest najlepszy. – Bruce przechodzi przez bardzo, bardzo trudne chwile. Więc jest jakby niekomunikatywny. To mnie naprawdę dobija. To takie smutne – wyznał aktor. 

Zobacz wideo Najważniejsze role Bruce'a Willisa. Przypominamy najlepsze filmy aktora [Popkultura Extra]

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: