Gwiazdy "To właśnie miłość" ponownie razem! Aktorzy spotkają się na planie po 20 latach od premiery

W przyszłym roku odbędzie się 20-lecie premiery kultowej komedii romantycznej "To właśnie miłość". Obsada ponownie spotka się na planie, by z tej okazji stworzyć specjalny program dla fanów filmu Richarda Curtisa.

W 2003 roku odbyła się premiera filmu "To właśnie miłość" ("Love Actually") z gwiazdorską obsadą. W produkcji Richarda Curtisa zagrali m.in. Alan Rickman, Colin Firth, Liam Neeson, Martin Freeman, Hugh Grant, Keira Knightley i Emma Thompson. Komedia szybko zyskała miano kultowej i stała się jednym z najpopularniejszych filmów świątecznych.

Obsada "To właśnie miłość" ponownie razem. Aktorzy spotkają się na planie programu

Kilka dni temu magazyn Rolling Stone poinformował, że twórcy filmu przygotowali dla fanów wyjątkową niespodziankę. Aktorzy "To właśnie miłość" spotkają się po latach, by powspominać twórczą pracę na planie. Program "The Laughter & Secrets of Love Actually: 20 Years Later – A Diane Sawyer Special" powstał w ramach przyszłorocznej 20. rocznicy premiery filmu i zostanie wyemitowany na antenie stacji ABC już we wtorek, 29 listopada.

 

O czym będzie program? Są szczegóły

Prowadzącą program została Diane Sawyer, która przed kamerą spotka się z reżyserem i scenarzystą, Richardem Curtisem oraz aktorami, którzy wcielili się w role głównych bohaterów filmu. Twórcy i gwiazdy "To właśnie miłość" będą wspominać pracę na planie i zdradzą nieznane dotąd tajemnice z powstawania kultowych scen. Opowiedzą o najtrudniejszych scenach i wyzwaniach, z jakimi musieli zmierzyć się, kreując swoich bohaterów. Wspólnie spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie, co przyczyniło się do takiego sukcesu komedii. Podczas rozmów nie zabraknie śmiechu i łez wzruszenia.

Zobacz wideo Klasyka komedii romantycznych - kto nie zna, poznać musi, kto zna, ten wie, o co chodzi

Według informacji przedmiotem rozmowy będzie również wpływ pandemii na sposoby okazywania miłości.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: