Izabela Kuna i Marek Modzelewski są razem od niemal 20 lat. "Sekret udanego związku to nie ślub"

Połączyła ich wspólna miłość do teatru. Od blisko 20 lat Izabela Kuna i Marek Modzelewski tworzą udany związek i uchodzą za przykład idealnej pary. Jednak nigdy nie zdecydowali się sformalizować swojej relacji. Aktorka wyznała, jaki jest jej "przepis na szczęśliwą miłość".

Izabela Kuna jest szanowaną aktorką, która od lat zachwyca na ekranie. Na swoim koncie ma role w licznych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci i od wielu lat tworzy udany związek z lekarzem, Markiem Modzelewskim.

Idealny związek. Historia miłości Izabeli Kuny i Marka Modzelewskiego

Choć Modzelewski z zawodu jest lekarzem, poza pracą fascynuje się teatrem i od lat spełnia się jako dramatopisarz. Para poznała się w 2004 roku przy okazji sztuki "Koronacja" w Teatrze Narodowym. Aktorka wcieliła się w jedną z ról, a Modzelewski był twórcą dramatu. Para od początku wpadła sobie w oko. - Odprowadzał mnie po próbach do domu, widziałam, że mu się podobam i on podobał się mnie. (…) Wspominając te nasze początki, mówię zawsze, że Marek był w podrywaniu natarczywy, a on na to, że się znowu tak bardzo nie broniłam. I dokładnie tak to było — wspominała Kuna w wywiadzie dla "Urody Życia".

Obydwoje byli po przejściach, więc do relacji podchodzi z dystansem. Pierwszym i dotychczas jedynym, mężem aktorki był Dariusz Kurzelewski, z którym ma córkę Nadię. Z kolei Modzelewski był związany z Kamilą Celińską, z którą doczekał się syna Filipa. Mimo obaw, nieustannie coś ich do siebie ciągnęło. Ostatecznie połączyła ich wspólna pasja i poczucie humoru. Postanowili dać sobie szansę i od blisko 20 lat tworzą szczęśliwy związek, a owocem ich miłości jest syn, Stanisław. - Marek jest pierwszym mężczyzną, poza moim ojcem, który jest dla mnie dobry, co w moim życiu nie było takie oczywiste — wyznała artystka w "Zwierciadle".

Jaki jest przepis na udany związek? Izabela Kuna zdradza sekret

Kuna nie ukrywa, że ona i partner mają zupełnie różne charaktery. Ona jest ekstrawertyczką, lubi towarzystwo i szuka wrażeń, z kolei on to typowy introwertyk, któremu najlepiej odpoczywa się w spokoju i samotności. Pomimo różnic ich relacja jest zgodna i czerpią od siebie wzajemnie to, co najlepsze. — Nigdy nie starałam się go zmienić, przerobić według swoich oczekiwań, podobnie zresztą Marek zawsze dawał mi wolność i akceptował we mnie wszystko — mówiła artystka.

Zobacz wideo Izabela Kuna o emocjach swojej bohaterki w filmie "Teściowie" [Popkultura Extra]

Choć są razem prawie dwie dekady, to dotychczas nie zdecydowali się na ślub. Ich zdaniem to nieistotna ceremonia, a szczęśliwy związek tworzy dwoje kochających się ludzi, a nie obrączki na palcu. — Myślę, że sekret udanego związku to nie ślub. Nie jest nim również brak ślubu. My się po prostu bardzo lubimy, Marek jest mi bliski — stwierdziła Kuna w "Gali". Z kolei Modzelewski dodał, że ślub ma dla niego negatywne konotacje, a związek powinien być świadomym wyborem, a nie przymusem. — Cieszę się, że jestem z Izą dlatego, że tego chcę, a nie dlatego, że łączą nas przysięgi i podpisane dokumenty. Mnie się małżeństwo nie kojarzy dobrze. Mam po prostu złe doświadczenia ze swojego pierwszego związku — wyznał.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: