Życzenia na mikołajki. Gify i ruchome kartki, które możesz wysłać bliskim i znajomym

6 grudnia to dzień, gdy dzieci na całym świecie w rogu łóżka czy w bucie znajdują drobne upominki i prezenty. To również czas, gdy wysyłamy sobie życzenia na mikołajki. Gify to ciekawa alternatywa dla wiadomości tekstowych. Oto kilka propozycji, które możesz wysłać zarówno znajomym, jak i rodzinie.

Więcej podobnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie tylko dzieci z niecierpliwością czekają na Dzień Świętego Mikołaja. Tego dnia, zgodnie ze starym zwyczajem, w rogu łóżka czy w bucie wiele osób znajduje prezenty lub drobne upominki. Tradycja obdarowywania podarkami w mikołajki sięga XII wieku. Dzień ten upamiętnia św. Mikołaja, patrona dzieci i biskupa, który pomagał biednym i potrzebującym. 6 grudnia również składamy sobie życzenia na mikołajki. Gify, kartki świąteczne czy wiadomości wysyłamy bliskim i znajomym. Szukasz pomysłów? Oto kilka propozycji.

Zobacz wideo "Dzika noc" - Dawid Harbour jako Mikołaj, który zamiast rozdawać prezenty, staje do walki ze złoczyńcami [ZWIASTUN]

Życzenia na mikołajki. Gify z prezentami w roli głównej

6 grudnia Mikołaj wręcza upominki, a my rozsyłamy mikołajkowe gify. Tu zwykle w roli głównej występuje sam Święty Mikołaj w czerwonej czapce i z długą brodą, którego wizerunek zawdzięczamy reklamie Coca-Coli z lat 30. Za co byśmy się przebierali, gdyby nie ona?

embed
embed
embed
embed
embed

Życzenia na mikołajki. Gify ruchome, które zaskoczą najbliższych

W mikołajki składamy sobie życzenia, a wiele osób korzysta z okazji i już tego dnia rozpoczyna rozsyłanie życzeń. Alternatywą są mikołajkowe gify ruchome, które pełnią funkcję współczesnych kartek świątecznych.

embed
embed
embed
embed
embed

Śmieszne gify mikołajkowe. Dla tych, których już ogarnęła gorączka świąteczna

6 grudnia oznacza nie tylko wręczanie prezentów dzieciom. To też doskonały moment na udekorowanie domu świątecznymi ozdobami, lampkami i łańcuchami choinkowymi. Nie za wcześnie, nie za późno – w sam raz. Te gify przypomną, że nie tylko Mikołaj zaczyna się przygotowywać do nadchodzących świąt!

embed
embed
embed
embed
embed

Gify pochodzą z giphy.com

Więcej o: