Najpierw Keanu Reeves i Sasha Gray. Teraz Idris Elba dołącza do obsady "Cyberpunka 2077"

CD Projekt RED ma przy "Cyberpunku 2077" rękę do pierwszoligowej aktorskiej obsady. Idris Elba dołączył właśnie do Keanu Reevesa i zagrał jednego z bohaterów w "Widmie wolności" - wyczekiwanym dodatku do "Cyberpunka 2077". Dostępny jest już zwiastun, w którym lepiej poznajemy jego bohatera, Solomona Reeda.

Zwiastun "Widma wolności" premierowo pokazano uczestnikom gali The Game Awards 2022, którzy jako pierwsi zobaczyli nieprezentowane wcześniej ujęcia z gry, zobaczyli nowe lokacje, a także zobaczyli w akcji nowe postaci, w tym zwłaszcza bohatera granego przez Idrisa Elbę.

Zobacz wideo Jak pracuje się z Keanu Reevesem? Opowiada twórca Cyberpunka

Idris Elba zagrał w "Cyberpunku 2077"

Znany z ról w takich produkcjach jak "Luther", "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw", "Sonic 2: Szybki jak błyskawica" czy ten udany "Legion samobójców: The Suicide Squad" aktor przekazał także od siebie wiadomość:

Chciałem wam tylko powiedzieć, jak jestem podekscytowany tym, że zagrałem Solomona Reeda w "Widmie wolności". Poznajcie go, pamiętajcie, że dodatek wychodzi w 2023 roku i do zobaczenia w Night City.
Zobacz wideo Idris Elba zagrał w "Cyberpunku 2077"

Tym samym Elba dołącza do Keanu Reevesa, który w "Widmie wolności" powrócił w roli Johnny'ego Silverhanda. Solomon Reed otrzymał twarz i głos Idrisa Elby, który swoje kwestie nagrywał w istocie tak, jak to się robi na każdym planie filmowym: w akcji i z pełnym technologicznym rynsztunkiem, który twórcom gry pozwolił przenieść nie tylko dialogi, ale i język ciała na ekran. Reed to doświadczony agent tajnych służb Nowych Stanów Zjednoczonych, który w nowym dodatku wspólnie z V wyruszy na szalenie niebezpieczną misję. "Widmo wolności" utrzymane jest w klimacie thrilleru szpiegowskiego, a jego akcja rozgrywa się w zupełnie nowej lokalizacji w Night City.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Idris Elba. No to znowu mnie kupili", "Tego się nie spodziewałem", "Jest ogień", "Mega fajny thriller", "Ohoho będzie powrót do Night City, jaram się", "Nie mogę się doczekać. To wygląda zbyt za***iście, żeby być prawdziwe. Kiedykolwiek to wyjdzie, muszę w to zagrać" - piszą w komentarzach ucieszeni informacją gracze.

Przypomnijmy, że w "Cyberpunku 2077" usłyszymy także głos Sashy Grey - byłej gwiazdy kina dla dorosłych, która z zacięciem rozwija karierę w przemyśle rozrywkowym. Wystąpiła m.in. w wyreżyserowanym przez zdobywcę Oscara Stevena Soderbergha filmie "The Girlfriend Experience", a także zagrała w popularnym serialu "Ekipa" czy też w "Linku do zbrodni", w którym pojawiła się u boku Elijaha Wooda. Poza tym pisze książki, bierze udział w kampaniach społecznych, pracuje jako modelka, jest dziżejką, tworzy własną muzykę i aktywnie prowadzi konto na growej platformie Twitch - tam obserwuje ją ponad milion osób. W "Cyberpunku 2077" udzieliła głosu prezenterce radiowej Ash, która na antenie 89.7 Growl FM prowadzi autorską audycję muzyczną.

Więcej o: