Maciej Musiał przyjmie rolę w komedii romantycznej, ale tylko pod jednym warunkiem. Zdradził jakim

W ostatnim odcinku programu "W moim stylu" gościem Magdy Mołek był Maciej Musiał. Młody aktor opowiedział o powołaniu jakie czuje wykonując swój zawód. Zdradził również, co przekonałoby go do zagrania w komedii romantycznej.

Maciej Musiał ma ostatnio dobry czas w swojej karierze. Niedawno aktor zagrał w odnoszącym sukcesy międzynarodowym serialu "1899"Netfliksa. A obecnie pracuje nad kontynuacją filmu "Fuks" Macieja Dutkiewicza. W rozmowie z Magdą Mołek zdradził. czym kieruje się w swoim zawodzie oraz czy przyjąłby propozycję roli w komedii romantycznej.

Zobacz wideo "1899" - nowy serial twórców "Dark" już ze zwiastunem. W jednej z ról - Maciej Musiał!

Maciej Musiał o swoim zawodzie. Aktorstwo traktuje jak misję

Choć udział w serialach telewizyjnych i programach rozrywkowych przyniósł mu największą rozpoznawalność, to od kilku lat Maciej Musiał skupia się wyłącznie na ambitnych projektach. Po ukończeniu krakowskiej szkoły teatralnej, aktor zniknął z mediów i skupił się na rozwoju kariery.

 

Musiał nie ukrywa, że ogromną inspiracją jest dla niego dziadek, który zmarł pod koniec października 2022 roku. Również w swojej pracy aktor kieruje się jego radami. — Mój dziadek mówił, że w każdej pracy ważne jest poczucie misji, rodzaj służby, którą pełnimy. Dla mnie aktorstwo też pozwala spełniać jakąś misję. W końcu ludzie przeglądają się w postaciach, które gramy, odnajdując w nich swoje lęki, pragnienia —  mówił dziennikarce.

Maciej Musiał przyjąłby rolę w komedii romantycznej. Ma jeden warunek

Młody aktor wyznał, że w tym momencie swojej kariery skupia się przede wszystkim na projektach, w których może zaprezentować swoje umiejętności. Jednak nie wyklucza, że w przyszłości przyjmie rolę w komedii romantycznej. Ma tylko jeden warunek, który muszą spełnić producenci. — Trzeba mi dobrze zapłacić — powiedział z uśmiechem Maciej Musiał.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: