Książę Harry otrzymał wiadomość od brata. Po przeczytaniu SMS-a Meghan od razu go przytuliła

W najnowszym odcinku serialu "Harry i Meghan" Netflix pokazał moment, w którym książę otrzymał wiadomość od swojego brata, Williama, po kontrowersyjnym wywiadzie z Oprah Winfrey. Jego reakcja wskazuje, że nie były to miłe słowa.

Na platformie Netfliks pojawiły się kolejne trzy odcinki głośnego serialu "Harry i Meghan", w których małżeństwo rozprawia się z życiem wśród członków brytyjskiej monarchii. Podczas nagrań kamery uchwyciły moment, w którym książę Harry otrzymał wiadomość SMS od swojego brata, księcia Williama.

Serial "Harry i Meghan". Netflix ujawnia relacje panujące w rodzinie królewskiej

Wywiad z Oprah Winfrey ściągnął na brytyjską rodzinę królewską zainteresowanie mediów i rozpoczął publiczną batalię pomiędzy księciem Harrym i jego krewnymi. Kolejnym ciosem okazał się serial "Harry i Meghan" budzący w mediach wiele kontrowersji.

 

W odcinkach dokumentu, Sussexowie rozprawiają się ze skandalicznym postępowaniem Pałacu Buckingham, ujawniając wiele nieprawidłowości, rasizm i powielanie nieprawdziwych informacji. Opowiadane historie rzucają negatywne światło na króla Karola i księcia Williama. Padają oskarżenia również pod adresem ich rzeczników prasowych oraz wielu innych pracowników.

 

Książę William wysłał SMS-a do Harry’ego. Wszystko zarejestrowały kamery

W jednym z odcinków serialu "Harry i Meghan" kamery zarejestrowały moment, w którym książę otrzymuje SMS-a od swojego brata po wywiadzie w programie Oprah Winfrey. Harry nerwowo przerywa wypowiedź Meghan i pokazuje jej treść wiadomości. — Wow, Harry właśnie dostał wiadomość od swojego brata — mówi zaskoczona żona księcia. Wyraźnie przejęty jego treścią Harry łapie się za głowę. — " – mówi książę. Widać było, że Meghan także dotknęła wiadomość od Williama, bo szybko wstała i przytuliła rozemocjonowanego męża.

 

Choć nie ujawniono treści SMS-a, to po reakcji Harry’ego i Meghan można wywnioskować, że wiadomość nie należała do przyjemnych.

Zobacz wideo Rozmowa z Robertem Małeckim

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: