Rafał Brzozowski zapozował na tle domu z kultowej komedii świątecznej, ale nie sam. "Kevina nie zastaliśmy"

Przed słynnym domem rodziny McCallisterów z kultowej komedii "Kevin sam w domu" zapozował polski wokalista, Rafał Brzozowski. Fotografią pochwalił się w mediach społecznościowych. Fani wytknęli mu jeden drobny błąd.

"Kevin sam w domu" to kultowa produkcja, która od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Dom, w którym tytułowy bohater przygotowywał pułapki na dwóch włamywaczy, istnieje naprawdę. Przed budynkiem ze świątecznego hitu zapozował Rafał Brzozowski.

Rafał Brzozowski wyjechał do USA. Wokalista odwiedził kultowe miejsce

Posiadłość rodziny McCallisterów kojarzą doskonale wszyscy fani przygód blondwłosego Kevina. Budynek uytuowany jest na przedmieściach Chicago w niewielkiej miejscowości Winnetka przy 671 Lincoln Avenue. Każdy wielbiciel filmu "Kevin sam w domu" może wybrać się w to miejsce, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle kultowego budynku. Odbywający służbowy wyjazd do USA, Rafał Brzozowski, postanowił skorzystać z okazji i wraz z towarzyszami podróży, wybrał się w znane z komedii miejsce.

Zobacz wideo Rafał Brzozowski w "The Voice"?

Rafał Brzozowski zapozował przed domem McCallisterów. Wokalista nie krył ekscytacji

Na fotografii, którą Brzozowski umieścił na swoim profilu na Instagramie, pojawili się towarzyszący mu w wyjeździe Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Wokalista nie krył ekscytacji z możliwości zobaczenia domu ze świątecznego hitu.

Poznajecie ten dom za nami? Miejsce niezwykle wyjątkowe, a w czasie świątecznym często prezentowane w stacjach telewizyjnych. Tak, to tutaj co roku Kevin zostaje sam. (...) Sprawdziliśmy, czy i na zbliżające się święta dom gotowy. Kevina nie zastaliśmy

— napisał pod zdjęciem wokalista.

 

Choć większość obserwatorów zareagowała pozytywnie na opublikowane zdjęcie, to jednemu z fanów nie umknęło stwierdzenie "w stacjach telewizyjnych" i od razu postanowił wytknąć błąd Brzozowskiego.

Rafał, nie w stacjach, tylko w jednej stacji

— zauważył internauta.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: