Prowadząca programów erotycznych, kierowca ciężarówki czy kelnerka. Tak wyglądały pierwsze prace gwiazd

Zanim zaczęli zarabiać na swojej pasji, imali się różnych zawodów. Wiele znanych osobistości ze świata kultury pracowało w handlu, gastronomii, sprzątając toalety czy nagrywając filmy dla fetyszystów. Czym zajmowały się gwiazdy, zanim zyskały sławę i popularność?

Prace, których podejmowały się gwiazdy, zanim osiągnęły sukces, budzą zainteresowanie i ciekawość fanów. Znani artyści wielokrotnie w wywiadach wspominają początki dorosłości, zwłaszcza jeśli przed wejściem do świata show-biznesu nie mieli łatwego życia. Wiele sław podejmowało pracę, która była daleka od tej wymarzonej. Jak zarabiały najpopularniejsze gwiazdy?

Żadna praca nie hańbi. Te gwiazdy zaczynały od sprzątania

Iza Kuna nie ukrywa, że zanim trafiła na kinowe ekrany, była sprzątaczką. W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" aktorka wspominała wyjazdy zarobkowe do Norwegii. — Miałam 19 lat. Przez wiele lat jeździłam do Norwegii, sprzątałam i malowałam domy. Zarobiłam pieniądze i wtedy to było dla mnie najważniejsze. Poznałam ludzi i podróżowałam — powiedziała w programie. Podobnie zaczynała Grażyna Wolszczak. Pierwszą pracą aktorki popularnego serialu "Na Wspólnej" było sprzątanie poczty.

Dla znanego prezentera, Krzysztofa Ibisza, studia w Kanadzie były ciężkim i pracowitym czasem, a sprzątanie było jednym z kilku jego zajęć. W czasie wolnym od nauki pracował w kuchni w jednej z greckich knajp oraz wykonywał nadruki na koszulki.

Praca z klientem bywa wymagająca. Wyjazdy zarobkowe i praca w restauracji 

Praca w restauracji to jedno z najpopularniejszych zajęć, jakich podejmują się młode osoby. W roli kelnerki przez lata pracowała popularna wokalistka, Margaret. Inna znana artystka ze sceny muzycznej, Cleo, w wywiadzie dla TVP opowiedziała o swoim wyjeździe zarobkowym do Szkocji. — Byłam kelnerką w Szkocji, w St. Andrews, pracowałam przy najstarszym polu golfowym. (…) To był okres, kiedy miałam przerwę na studiach. A na studiach pracowałam w galerii sztuki, gdzie sprzedawałam obrazy i rękodzieła — mówiła piosenkarka.

Również aktor, Paweł Wilczak, zarobił pierwsze pieniądze, podając jedzenie gościom restauracji. W wywiadzie dla Plejady wyznał, że pracował także na budowie oraz jako kierowca ciężarówki.

Nietypowe zawody gwiazd. Filmy dla fetyszystów i programy dla dorosłych

Nietypowe zajęcia, które wykonywały gwiazdy, to szeroki temat. W tej kategorii zdecydowany prym wiedzie znana fotomodelka, Joanna Krupa. Zanim zrobiła międzynarodową karierę, a jej twarz zaczęła pojawiać się na okładkach popularnych magazynów, Krupa występowała w filmach dla fetyszystów.

Zobacz wideo Joanna Krupa o relacji z Edytą Górniak. Kiedyś blisko się przyjaźniły

Z kolei popularna pogodynka stacji TVN, Omenaa Mensah, rozpoczęła swoją prezenterską karierę w telewizji od prowadzenia erotycznych programów dla dorosłych. Choć przez lata wstydziła się tego zajęcia, dziś twierdzi, że nie żałuje tej decyzji. Natalii Siwiec rozpoznawalność przyniósł tytuł Miss Euro 2012. Niewielu wie, że zanim rozpoczęła pracę w fotomodelingu, statystowała w teledyskach do muzyki disco polo.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: