Kate Winslet przerwała wywiad. Dziennikarka zapamięta tę rozmowę na długo, gest aktorki chwyta za serce

Kate Winslet udzieliła kolejnego wywiadu z okazji premiery filmu "Avatar: Istota wody". Jednak ta rozmowa zostanie zapamiętana na dłużej przez fanów aktorki. Filmowa Rose z "Titanica" przerwała konwersację i wsparła roztrzęsioną młodą dziennikarkę wzruszającym przemówieniem.

Kate Winslet ma za sobą imponującą listę świetnych ról jak, chociażby nagrodzona Oscarem kreacja w filmie "Lektor" czy niezapomniany występ w "Titanicu". Ostatni kinowy hit na koncie brytyjskiej aktorki to "Avatar: Istota wody".

Zobacz wideo Kate Winslet w serialu HBO. Tym razem prowadzi śledztwo. "Mare z Easttown" [ZWIASTUN]

Kate Winslet przerwała wywiad. Udzieliła wsparcia dziennikarce

W najnowszym hicie Jamesa Camerona Winslet wciela się w rolę Ronal. Aktorka promuje obraz, udzielając szeregu wywiadów na temat filmu, jednak jedna z ostatnich rozmów zostanie przez fanów ekranowej Rose i nią samą zapamiętana na długo.

Winslet pojawiła się w niemieckiej telewizji ZDF. Dziecięca reporterka popularnego programu "logo!" była bardzo zestresowana rozmową z wielką gwiazdą. Szczerze przyznała, że jest to jej debiut w tej roli. Trzeba przyznać, że 12-letnia reporterka została rzucona nomen omen na głęboką wodę, biorąc pod uwagę nieustającą od lat popularność aktorki, z którą przyszło jej rozmawiać.

James Cameron podczas konferencji prasowej w Seulu promującej film 'Avatar: Istota wody'James Cameron dokonał niemożliwego. Poza nim nikt nie osiągnął takiego wyniku

Odtwórczyni roli Ronal w najnowszym "Avatarze" mogła przejść obojętnie obok stresu nastoletniej dziennikarki. Ta jednak zachowała się wobec niej bardzo czule i wyrozumiale. Przerwała wywiad i zwróciła się do zestresowanej dziewczyny: "Umówmy się tak. Przeprowadzimy tę rozmowę i będzie to najlepszy wywiad, jaki kiedykolwiek powstał. A wiesz, dlaczego tak będzie? Bo właśnie teraz o tym zdecydowałyśmy. Możesz pytać mnie, o co tylko chcesz. Nie musisz się niczego obawiać".

Fragment rozmowy szybko został viralem. Fani zarówno nowego "Avatara" jak i znanej aktorki dzielą się nagraniem w sieci, pisząc, że to na pewno "jedna z najlepszych rzeczy", jakie możemy zobaczyć w ostatnim czasie. To prawda. Chociaż zachowanie Winslet powinno być standardem, niestety nie zawsze nim jest.

Kate Winslet po premierze filmu "Avatar: Istota wody" nie myśli o odpoczynku. W 2023 roku aktorka ma wcielić się w tytułową rolę w produkcji "Lee", biograficznym obrazie traktującym o fotografce Elizabeth Miller, która zostaje korespondentką wojenną magazynu "Vogue" podczas II wojny światowej. Oprócz tego Winslet zagra również w "Fake!" o aferze związanej z kryptowalutą OneCoin.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: