Lisa Marie Presley była córką "króla", jej matka to też gwiazda. Priscilla Presley grała w "Nagiej broni"

Lisa Marie Presley nie żyje. Artystka wywodzi się z iście gwiazdorskiej rodziny. Jej ojciec Elvis był Królem Rock'n'Rolla, matka Priscilla gwiazdą "Nagiej broni", a jeden z mężów kultowym artystą popowym.

W wieku 54 lat zmarła Lisa Marie Presley, znana amerykańska piosenkarka. Zaledwie dwa dni przed śmiercią artystka pojawiła się na 80. gali rozdania Złotych Globów. Gwiazda wspierała podczas uroczystości twórców filmu "Elvis" opowiadającego historię jej ojca, w którego wcielił się Austin Butler doceniony za rolę i nagrodzony statuetką za najlepszego aktora w filmie dramatycznym.

Zobacz wideo 1983 był wyjątkowym rokiem dla muzyki [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Lisa Marie Presley nie żyje. Córka Elvisa miała 54 lata

Lisa Marie Presley odeszła nagle. W czwartek 12 stycznia doznała zatrzymania akcji serca w swoim domu w Kalifornii. Artystkę natychmiast przewieziono do szpitala, niestety zmarła w placówce jeszcze tego samego dnia.

Presley pochodziła z rodziny gwiazdorów. Ogromną sławę zyskał nie tylko jej ojciec, który na zawsze zostanie zapamiętany jako Król Rock'n'Rolla, ale również matka, aktorka Priscilla Presley.

Nie tylko Elvis. Gwiazdorska rodzina Presleyów

Priscilla Presley jest znaną amerykańską modelką oraz aktorką. W 1983 roku zagrała w produkcji "Miłość na wieki", a dwa lata później wystąpiła w widowisku "Night of 100 Stars II" w Radio City Music Hall.

Zostanie zapamiętana również jako gwiazda serii filmów "Naga broń" z Lesliem Nielsenem. W produkcjach wcielała się w Jane Spencer, która początkowo była asystentką głównego przeciwnika Franka Dreblina - (nieskoordynowanego porucznika) Vincenta Ludwiga, potem zaręczyła się z kolejnym wrogiem głównego bohatera serii - Quentinem Hapsburgiem. Ostatecznie wyszła jednak za mąż za fajtłapowatego policjanta.

Oprócz tego aktorka zagrała Keelin w "Śniadaniu z Einsteinem", Sue Wagner w "Hayley Wagner", a także wielu serialach. Wśród nich warto wymienić "Dallas", "Dotyk anioła", "Opowieści z krypty" czy "Spin City".

Lisa Marie była również żoną kilku sławnych mężów. W 1988 roku wyszła za mąż za wokalistę Danny'ego Keougha, z którym rozeszła się po 6 latach związku. Krótko po rozwodzie gwiazda ogłosiła, że wkrótce weźmie ślub z Królem Popu - Michaelem Jacksonem. Małżeństwo gwiazd przetrwało zaledwie dwa lata. W 2001 roku Presley spotykała się z aktorem Nickolasem Cage'em. Z nim również połączył ja węzeł małżeński, jednak związek trwał oficjalnie tylko trzy miesiące. Cztery lata później Lisa Marie wyszła za gitarzystę Michaela Lockwooda. Wniosek o rozwód z partnerem złożyła w 2016 roku.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: